Nepřehlédněte elektronické verze nových novin

ARZ  09. 07. 2012

Tradiční noviny Doma v... vyšly nedávno v Železných horách, na Prácheňsku a v Moravském Kravařsku.

img

Jejich elektronickou podobu si můžete prohlédnout na příslušných podstránkách jednotlivých regionů.

Noviny Doma v ŽELEZNÝCH HORÁCH, vydané s podporou Pardubického kraje, vedle seznámení s prvními držiteli certifikátu ŽELEZNÉ HORY regionální produkt® představují činnost koordinátora MAS Železnohorský region a systém informačních center v dosud nepříliš známém, ale o to zajímavějším a cennějším regionu Železných hor.

Noviny Doma na PRÁCHEŇSKU vznikly v rámci projektu „Zavedení regionální značky Prácheňsko“, který byl podpořen z Programu rozvoje venkova (OSA IV – Realizace projektů Spolupráce). Na 12 stránkách obsahují prezentaci všech 64 certifikovaných výrobců a 12 ubytovacích a stravovacích zařízení a dále přiblíží zajímavosti v území jednotlivých partnerů projektu - 5 MAS akčních skupin působících na území historického Prácheňska.

Noviny Doma v MORAVSKÉM KRAVAŘSKU přibližují nejen 12 aktuálních držitelů značky MORAVSKÉ KRAVAŘSKO regionální produkt®, ale také názory jednotlivých výrobců a přibližují unikátní přírodní zajímavosti v Chráněné krajinné oblasti POODŘÍ a aktivity koordinátora, MAS Poodří, i Regionu Poodří na šetrné propagaci tohoto jedinečného regionu, v němž se připravuje i certifikace ubytovacích a stravovacích zařízení.

Tištěné noviny získáte u koordinátorů jednotlivých značek. (Kontakty najdete zde: Šumava, Prácheňsko, Moravské Kravařsko)

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

ORLICKÉ HORY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.