Vyšlo nové číslo novin Doma v ORLICKÝCH HORÁCH

ORLICKÉ HORY  06. 08. 2012

Díky novinám se můžete blíže seznámit s držiteli značky ORLICKÉ HORY regionální produkt® a dozvědět se i o zajímavých akcích v regionu i u polských partnerů.

img

Nové číslo novin Doma v ORLICKÝCH HORÁCH představuje výrobce potravin, řemeslníky i ty, jejichž rukodělná tvorba je malým u měleckým dílem. Do rodiny regionální značky v Orlických horách patří i chráněné dílny Kopeček, jejichž posláním je v prvé řadě smysluplně naplňovat životy těch, kdo to mají v běžném světě nikoliv vlastní vinou složitější.

Díky novinám se dozvíte, kde dostanete křupavé pečivo, voňavé uzeniny, jemné sladkovodní ryby nebo řízné pivo, seznámíte se s řemeslníky, kteří ještě ovládají tesařské, truhlářské či brašnářské řemeslo, a zjistíte třeba i to, jak ekologicky a téměř bezpracně vyřešit topení. Ohromí Vás křehká krása krajkového světa i bezprostřednost košíkářských, keramických i tkalcovských výrobků lidí s hendikepem. A navíc se dozvíte, že v Orlických horách se daří i kultuře.

Více se dočtete ve 4. čísle novin Doma v ORLICKÝCH HORÁCH.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

ORLICKÉ HORY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.