Hovězí maso z Venclova statku

produkt

Dodává: D-agro s.r.o.

Obec: Javornice

Region: ORLICKÉ HORY

logo

Další fotografie:

Hovězí maso z Venclova statku pochází ze skotu, který je chován v k.ú. Bělá u Liberka. Majitelem je rodinná firma D-agro s.r.o., pro kterou je Venclův statek historickým rodinným majetkem.

Skot je v letním období volně na pastvinách, v zimním období na zimovišti a ve stáji. Během celého roku je skot krmen krmivy z vlastní produkce. Zvířata jsou chována v souladu s jejich přirozenými potřebami na horských pastvinách. Reprodukce probíhá formou přirozené plemenitby, býk je ve stádě přítomen po celý rok a odchov telat probíhá ve stádě spolu s matkami. Bezstresové zacházení, kvalitní péče a krmivo jsou zásadní pro kvalitní produkci masa.

Při zpracování masa jsou dodržovány veškeré veterinární a hygienické normy. Porážíme skot do stáří 2,5 let na certifikovaných jatkách, kde je po porážce skot vyšetřen veterinárním lékařem. Následně si maso ve čtvrtích odvážíme na Venclův statek do Javornice, kde maso zraje 2-3 týdny v provozu registrovaném u Krajské veterinární správy ( provoz, v němž se zachází s produkty živočišného původu).

Maso prodáváme vyzrálé a vakuově balené dle přání zákazníků, kteří pro objednávky využívají e-shop. Forma prodeje ,,Ze dvora“ zaručuje přímý kontakt se zákazníky a také nezbytnou zpětnou vazbu, kdy názory zákazníků jsou důležitou součástí prodeje.

Díky kvalitním a přirozeným podmínkám chovu a pečlivým zpracováním představuje naše hovězí maso z Venclova statku přirozený produkt. Při chovu skotu a produkci hovězího masa jsme se nevydali cestou kvantity, ale kvality, neboť ta je v případě finálního produktu – vyzrálého hovězího masa neocenitelná.

Propagační letáček Hovězí maso z Venclova statku

Kontakt na výrobce:

D-agro s.r.o.

provozovna

Javornice 180
517 11 Javornice
tel.: 494 531 538
http://www.d-agro.cz/
http://eshop.d-agro.cz/

sídlo společnosti

Sokolovská 682
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Kamila Chudobová

jednatelka společnosti
telefon: 732 461 291

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

ORLICKÉ HORY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.