Přírodní řemeslná mýdla

produkt

Dodává: Mydlárna sv. Kláry

Obec: Záchlumí

Region: ORLICKÉ HORY

logo

Další fotografie:

Staročeské mýdlo
Luxusní sada
Paní mýdlová
Orlická víla
Mýdlárna
Madlenka
Dárková sada - duchovní mýdla

Mydlárna sv. Kláry sídlí v podhůří Orlických hor v malebné obci Záchlumí a je inspirována svatou Klárou a svatým Františkem z Assisi, jejichž příběh v lásce spojil majitele mydlárny. Atributem svaté Kláry je mimo jiné panenská lilie, a proto ji má mydlárna ve svém logu. Za svůj hlavní cíl si klade vyrábět co možná nejkvalitnější rukodělná 100% přírodní mýdla bez použití palmového oleje a s co největším podílem lokálních surovin (např. typické bylinky Orlických hor, med, pivo, vodu, panenské oleje apod.).

Mýdla z Mydlárny sv. Kláry jsou k pokožce velmi šetrná, nepřesušují ji a nedráždí jako běžně dostupná konvenční mýdla i sprchové gely. Jsou rovněž zcela přírodní a bez syntetických barev, vůní, konzervantů, tenzidů i dalších látek, které se běžně při výrobě mýdel a kosmetiky používají. Pro výrobu svých mýdel mydlárna navíc používá ty nejkvalitnější a nejčistší esenciální oleje a také živou vodu z údajně léčivého pramene z Neratova v Orlických horách, který je znám jako poutní místo a rovněž pro svůj nádherný kostel s prosklenou střechou.

Mydlárna sv. Kláry vyrábí základní řadu přírodních mýdel, ale také mýdla luxusní a mýdla pro duchovní očistu. Všechny je však spojuje jeden důležitý svorník - vyrábět s láskou, poctivě, lokálně a v ruku v ruce s přírodou...

Kontakt na výrobce:

Mydlárna sv. Kláry

adresa provozovny

Záchlumí 84
561 86 Záchlumí
http://www.mydlarnasvateklary.cz/

Eliška Hufová

majitelka
telefon: 774 293 850

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

ORLICKÉ HORY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.