Ličenský chléb kvasový

produkt

Dodává: BEAS, a.s.

Obec: Lično

Region: ORLICKÉ HORY

logo

Další fotografie:

Ličenský chléb kvasový
Pekárna Lično

Ličenský chléb kvasový

Ličenský chléb kvasový je pšenično žitný chléb, pečený ze směsi pšeničné a žitné mouky a pramenité vody z vlastního vrtu. Při výrobě je používán třístupňově vedený žitný kvas vlastní výroby. Chléb se vyznačuje aromatickou vůní zvýrazněnou kmínem a typickou chlebovou chutí. Prodáváme ho jako nebalený i balený v různých gramážích (celý, půlka, čtvrtka). Tento chléb patří mezi naše nejžádanější výrobky.

 

Pekárnu Lično, jejíž historie sahá do roku 1961, provozuje od roku 1991 rodinná firma BEAS, a. s. V době převzetí pekárny se zde vyráběly pouze 2 druhy chleba. Nové vedení pekárny si uvědomovalo, že s tak malým sortimentem nemůže dlouhodobě obstát v konkurenčním prostředí, které se v naší republice rychle vytvořilo. Proto záhy začaly probíhat přístavby a modernizace technologií pekárny. Díky tomu se významně rozšířil a obohatil sortiment vyráběného pečiva o další typy chlebů a pestrou škálu běžného i jemného pečiva. Ačkoliv využíváme moderní technologie, při pečení chleba se držíme tradice: k prokvašení těsta používáme vlastní žitné kvasy vyráběné třístupňovým vedením. V našem sortimentu nechybí ani oblíbené sladké pečivo jako vánočky, koláče, sváteční a svatební koláčky, které jsou stále vyráběny osvědčeným ručním způsobem.

Naše výrobky naleznete v širokém okruhu menších prodejen, ve vybraných obchodních řetězcích a ve třech vlastních prodejnách.

 

Kontakt na výrobce:

BEAS, a.s.

Adresa provozovny

Lično 16
516 41 Lično
tel.: 494 384 635
tel.: 494 384 206

http://www.beas.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

ORLICKÉ HORY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.