Brambory z Kameničné

produkt

Dodává: VIKA Kameničná a.s.

Obec: Kameničná

Region: ORLICKÉ HORY

logo

Další fotografie:

Každý z nás má zkušenost, že brambory na uskladnění jsou nejkvalitnější z podhorských bramborářských oblastí. Belana, Antonie, Marabel, Laura, Gala, Anuschka, Princess - to jsou názvy vynikajících odrůd, které můžete zakoupit a ochutnat.

V Kameničné v nadmořské výšce 470 m n. m. pěstujeme brambory již přes 50 let. V pěstování a následné úpravě se kloubí zkušenost a tradiční výroba s nejmodernějšími poznatky vývoje a výzkumu.

 Půda pod brambory je tradičně vyhnojena poctivým chlévským hnojem. Sázení je prováděno nejmodernější technologií do hrůbků vyseparovaných od kamene, aby nedocházelo při sklizni k poškození hlíz.

Brambory jsou sklízeny šetrným sklízečem. Přímo na poli jsou naskladněny do palet, aby nedocházelo následnou manipulací ke zbytečnému poškození. V těchto paletách jsou uskladněny v termoskladě a těsně před expedicí na váš stůl jsou ručně přebrány na třídící lince a napytlovány po 25 kg.

Pěstujeme tradiční odrůdy brambor salátových /např. Marabel, Dali/ a přílohových /např. Adéla, Anuschka/, které nevynikají vysokými výnosy, ale o to pevnější a chutnější hlízou.

Otevřeli jsme nový farmářský obchod výhradně s českými produkty přímo od českých farmářů. 

Otevírací doba

Po-pá 10:00-12:00
         13:00-17:00

Telefonní kontakt

Kameničná 100
Žamberk 564 01

Kontakt na výrobce:

VIKA Kameničná a.s.

564 01 Kameničná 100
tel.: 733 115 722

http://vikakamenicna.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

ORLICKÉ HORY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.