Autorské plstěné šperky a plastiky z ovčí vlny

produkt

Dodává: Bc. Ira Smolková

Obec: Rychnov nad Kněžnou

Region: ORLICKÉ HORY

logo

Další fotografie:

Pod značkou tuitui se skrývá partnerské tvůrčí duo Ira a Petr. Naše výrobky jsou autorské originály, tvořené 100% ovčí vlnou, pocházející z ekofarmy v Orlických horách. Rouno místních plemen ovcí ručně zpracováváme technikou plstění za sucha (plstění jehlou). V naší nabídce naleznete autorské hračky, plastiky, šperky a nejrůznější dekorace. Zabýváme se též zakázkovou tvorbou; na přání zákazníka vytváříme například realistické portréty zvířat dle dodané fotografie.

Celý proces zpracování a přípravy ovčí vlny probíhá výhradně v naší režii; ostříhané rouno ručně pereme, češeme, mykáme a barvíme. Poté přichází na řadu autorský návrh výrobku. Nakonec bereme do rukou speciální plsticí jehly, díky kterým získává rouno pevnost a zamýšlený tvar.

Ovčí vlna je jedinečný materiál s obdivuhodnou kombinací funkčních i senzorických vlastností, pro něž je člověkem ceněna po tisíce let. V našich výrobcích se snoubí unikátní vlastnosti vlny s estetickou hodnotou a precizností provedení.

Ceník:

Ceny našich výrobků jsou k dispozici na níže uvedených webových stránkách.

Kontakt na výrobce:

Bc. Ira Smolková

Mírová 1538
516 01 Rychnov nad Kněžnou
tel.: +420 606 819 545

http://www.fler.cz/tuitui
http://www.tuitui.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

ORLICKÉ HORY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.