Zasedání certifikační komise značky PODKRKONOŠÍ regionální produkt

PODKRKONOŠÍ  24. 08. 2012

V úterý 11.9.2012 již po páté zasedne certifikační komise, aby posoudila nejen nové žádosti o udělení značky, ale také žádosti o prodloužení certifikátu značky PODKRKONOŠÍ regionální produkt®.

img

O značku se uchází například pan Žoček z Horní Nové Vsi, který chce certifikovat "výrobky z bělohradského pískovce", paní Tučková z Ostroměře, která žádá o značku na "ostroměřský česnek", nebo pan Kučera z Konecchlumí, který podal dvě žádosti o udělení certifikátu na "jablka a včelí med z Konecchlumí". Výrobcům, jejichž výrobek/produkt projde certifikačními kritérii, bude na Slavnostech holovouských malináčů dne 22.9.2012 slavnostně předán certifikát značky PODKRKONOŠÍ regionální produkt. Výrobci získají díky značce různé výhody. Značka jim přinese nové kontakty a možnosti spolupráce.


Získání regionální značky je dokladem sounáležitosti k regionu. Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat "své" místní výrobce.


Kontakt:

Podchlumí o.s.

Holovousy 39, 508 01

tel.: +420 724 164 673 (Václavíková)

E-mail:

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

PODKRKONOŠÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.