Hořické trubičky

produkt

Dostawca: Pravé hořické trubičky s.r.o.

Gmina: Miletín

Region: PODKRKONOŠÍ

logo

Więcej zdjęć:

Firma Pravé hořické trubičky, s.r.o. vznikla v r. 1999, recept na hořické trubičky zde však existuje již od r. 1812, kdy ho dle pověsti sdělil raněný generál a kuchař císaře Napoleona zdejší paní Líčkové jako odměnu za ošetřování při návratu po porážce v Rusku. Firma Pravé hořické trubičky, s.r.o. se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců této známé a oblíbené cukrovinky.

Hořické trubičky od firmy Pravé hořické trubičky, s.r.o.
Pochutnat si můžete na hořických trubičkách s příchutí lískooříškovou, čokoládovou nebo vanilko-skořicovou.

RUČNÍ PRÁCE

Při výrobě hořické trubičky je ruční práce zcela nepostradatelná. V první fázi se upeče křehká oplatka složená z mouky, sušeného mléka, rostlinného oleje, sušených vaječných žloutků a cukru. Oplatka dále navlhá v místnostech s řízenou vlhkosti do optimální vláčnosti, kdy je posléze ručně kus po kusu stáčena na horké plotýnce.

Tlak, který cukrářka vyvíjí na dřík daného průměru zajistí konstantní průměr trubičky s následnou shodnou hmotností finálního produktu po naplnění lahodným krémem. Hmotnostní rozptyl daný rozdílem vnitřních průměrů trubiček činní u nejlepších cukrářek pouze 2 gramy!

Pro nezaměnitelný rukopis každé cukrářky firma přistoupila k personalizaci produktů. Na každém balení Pravých hořických trubiček naleznete jméno cukrářky, která vlastnoručně trubičku stočila. Pak zjistíte, ze kterých rukou pochází TA PRAVÁ CHUŤ.

Krémy, které jsou používány k naplnění trubiček jsou té nejvyšší kvality. Pouze hořické trubičky vyráběné pod obchodní značkou PRAVÉ jsou plněny čokoládovým, jogurtovým nebo ořechovým krémem. Přímé označení chutě např. čokoládové, jogurtové, ořechové, atd. musí splnit normu o vysokém obsahu čokoládové, jogurtové, ořechové hmoty.

Některé produkty na trhu, které jsou označeny pouze „s příchutí čokolády, ořechu, vanilky“ obcházejí tuto normu pro výrazné zlevnění výroby a nahrazují chuť aromatem, barvivem, vysokým obsahem cukru a levným ztuženým tukem.

PRO ZACHOVÁNÍ VAŠEHO PEVNÉHO ZDRAVÍ DOPORUČUJEME ČÍST SLOŽENÍ VÝROBKU NA ZADNÍ STRANĚ OBALU A VYVAROVAT SE KONZUMACE NEKVALITNÍCH PRODUKTŮ.

EXKURZE

Chcete zkusit něco neopakovatelného? Vyrobte si vlastní trubičku!Inspirujte se při exkurzi po provozovně v Miletíně v Podkrkonoší. Máte možnost proniknout do tajů výroby tradiční speciality, sami přiložit ruku k dílu a svůj výtvor si nechat dárkově zabalit. Jste srdečně zváni! Cena prohlídky 20 Kč/1 osobu. Na webových stránkách http://www.horicketrubicky.cz/turismus.php si vyberte volný termín a rezervujte se! Těšíme se na vaši návštěvu!

Cennik:

Pravé h.t. MIX 5x10 druhů, 38g/50ks:  500,- 
Pravé h.t. 38g/50ks:  500,-  Druh: vanilkovoskořicové, jogurtové, oříškové, mandlovočokoládové, čokoládové

Hořické trubičky firmy Pravé hořické trubičky s.r.o. si můžete zakoupit e-shopu: http://horicketrubicky.rychlyobchod.cz/

Skontaktować się z producentem:

Pravé hořické trubičky s.r.o.

Lhotova 328
507 71 Miletín
tel.: +420 493 693 027
tel.: +420 731 618 681

http://www.horicketrubicky.cz

Václav Klůz

telefon: (+420) 731 618 682

Wybierz region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.