Chutný preclík

produkt

Dostawca: Josef Rýdl, s.r.o.

Gmina: Lázně Bělohrad

Region: PODKRKONOŠÍ

logo

Więcej zdjęć:

V roce 1991 Josef Rýdl založil živnost pekař - cukrář. Blízko centra Lázní Bělohradu zrekonstruoval dům staré pekárny z konce 19. století. A tak se zde od 16.12. 1991 opět provozuje pekárenská činnost - výrobu a prodej zahájilo „Pekařství u Rýdlů“.
Dnes pekárna vyrábí převážně ručním způsobem asi sedmdesát druhů pečiva - od chleba, housek, rohlíků, vek, koláčů, vánoček, přes cereální pečivo až po pečivo trvanlivé. Specialitou jsou pak preclíky, které díky své receptuře z počátku minulého století přenáší řemeslný duch původního pekářství do dnešní doby.

Chutné preclíky z pekárny Josefa Rýdla
Preclíky jsou vyráběny ručním způsobem dle tradiční české receptury z počátku minulého století pouze z kvalitních surovin od prověřených dodavatelů. Charakteristickou chuť preclíků si především oblíbili konzumenti vína a piva. Někteří fajnšmekři označují náš preclík ve spojení se svými nápoji jako nezapomenutelnou pochoutku.
Preclíky jsou sypané mákem a solí a specifické aroma jim mimo jiné dodává i použité vepřové sádlo. Výjimkou jsou Celozrnné preclíky, kde je v těstě zapracována směs semen s rostlinným olejem a na povrchu jsou posypány sezamem.
Všechny CHUTNÉ PRECLÍKY jsou oceněny prestižní značkou KLASA a regionální ochrannou známkou PODKRKONOŠÍ regionální produkt.

Skontaktować się z producentem:

Josef Rýdl, s.r.o.

Vojtíškova 172
507 81 Lázně Bělohrad
tel.: +420 493 792 573

http://www.josefrydl.cz

Wybierz region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.