I. kolo příjmu žádostí o udělení značky BROUMOVSKO regionální produkt®

ARZ  26. 05. 2011

V úterý 28. 6. 2011 se v Centru regionálního rozvoje Broumovska uskuteční první zasedání certifikační komise, která bude hodnotit přijaté žádosti výrobců o značku BROUMOVSKO regionální produkt®.

img

Značka se uděluje třem typům výrobků a produktů:

  • Potraviny a zemědělské produkty – např. mléko, sýry, maso, ryby, pečivo, obiloviny, ovoce, zelenina, víno, nápoje (šťávy a mošty), med apod.
  • Řemeslné výrobky a umělecká díla – např. výrobky ze dřeva, skla nebo papíru, slaměné ozdoby, krajky, šperky, keramika, nábytek, upomínkové předměty, pohlednice apod.
  • Přírodní produkty – např. lesní plody, léčivé byliny, čaje, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, kompost, minerální voda apod.

Podmínkou k udělení značky je splnění certifikačních kritérií. K přihlášení a získání značky je nutné vyplnit formulář žádosti o udělení značky. Pokud budete mít zájem o formulář žádosti v textovém formátu pro vyplnění na počítači nebo budete potřebovat poradit, informace Vám poskytne koordinátor projektu Markéta Hanušová, tel. 737 430 524, e-mail: .

Vyplněnou žádost můžete odevzdat osobně v sídle Agentury pro rozvoj Broumovska o. s. (Centrum regionálního rozvoje Broumovska – areál broumovského kláštera) nebo zaslat na adresu: Agentura pro rozvoj Broumovska, Markéta Hanušová, Klášterní 1, 550 01 Broumov.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

POLABÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.