Med, včelí produkty a výrobky z nich

produkt

Dodává: Včelí farma Poděbrady s.r.o.

Obec: Poděbrady

Region: POLABÍ

logo

Další fotografie:

Med, vosk, propolis a další včelí produkty

Naše rodinná včelí farma se zaměřuje především na získávání velmi kvalitního medu, vosku a léčivého propolisu. Včelky máme umístěné v ovocných sadech ekologicky hospodařících zemědělců, v přírodním parku Kersko bohatého na akát a v pestrých lužních lesích a hájích podél řeky Labe. Příležitostně si včelky zaskočí i do žlutých lánů řepky a slunečnice. Při našem farmaření se snažíme respektovat potřeby krajiny i včelek a s jejich produkty zacházet co možná nejšetrněji tak, abychom Vám mohli nabídnout produkty kvalitní a zároveň šetrné k životnímu prostředí.

 

Přednášky pro školy a školky, tematické akce

Srdeční záležitostí jsou pro nás akce pro školy a školky. Rádi děti seznámíme interaktivní a zábavnou formou s tajemným životem včel a s přírodní silou včelích produktů. Děti se tak mohou zúčastnit medobraní a seznámit se s cestou medu od květů, přes úl až po sklenici medu na stole. Vlastnoručně si vyrobit svíčku na adventní věnec, nebo voskovou ozdobičku na vánoční stromeček či velikonoční větévku. Program můžeme samozřejmě připravit i na míru dle potřeb a školy a školky. Stačí nás kontaktovat a určitě se domluvíme.

Propagační letáček Včelí farma Poděbrady s.r.o.

Kontakt na výrobce:

Včelí farma Poděbrady s.r.o.

Na Dláždění 61
290 01 Poděbrady
tel.: 777 781 007

http://www.vcelimed-podebrady.cz/

Mgr. Kateřina Šulková

telefon: 777 781 007

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

POLABÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.