Bramborové noky z Polabského GRUNTU

produkt

Dodává: Polabský GRUNT s.r.o.

Obec: Čelákovice

Region: POLABÍ

logo

Další fotografie:

Výrobu jsme zahájili v roce 2020. Záměrem bylo vyrábět čerstvé domácí těstoviny a bramborové noky bez barviv a konzervantů.

Bramborové noky jsou vyráběny v rámci sociálního podniku. Na jejich výrobu nakupujeme suroviny primárně od lokálních dodavatelů. Recepturu jsme pilovali ve spolupráci s italským kuchařem, který noky připravuje podle starého rodinného receptu. A tak ji nyní mohou ochutnat i naši zákazníci.

Podání žádosti o udělení značky „POLABÍ regionální produkt ®“ bylo naším cílem pro bramborové noky na rok 2023 a jsme nesmírně rádi, že se nám ji podařilo získat.

V současné době naše nabídka kromě bramborových noků zahrnuje různé druhy čerstvých těstovin, bramborové knedlíky, houskové knedlíky, a aby příprava večeře byla ještě snazší, nabízíme omáčky k těstovinám. Rychlou večeří ale i pěkným dárkem mohou být domácí paštiky vyráběné podle tradičních receptur, které obzvláštňujeme použitím např. mandlí, sušenými rajčaty apod.

Naší výhodou je krátká cesta od surovin lokách dodavatelů na stůl ke spotřebiteli. Bramborové noky vyrábíme z brambor z Polabí a po zabalení je odvážíme přímo do obchodů a výdejních míst, kde si je může koupit ještě týž den náš zákazník. Jsou tedy čerstvé!

Kontakt na výrobce:

Polabský GRUNT s.r.o.

Jiráskova 243/8
250 88 Čelákovice
tel.: 777 357 387

https://www.polabskygrunt.cz

Eva Slaná

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

POLABÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.