Den s Dymnivkou

produkt

Provozuje: Dům dětí a mládeže Postoloprty

Obec: Postoloprty

Region: POOHŘÍ

logo

Další fotografie:

Ekocentrum Dymnivka při DDM Postoloprty bylo založeno 24.10.2006 v rámci projektu „Ústecký kraj – kraj přírody i člověka“. Tento projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR. Zřizovatelem byla 4. ZO ČSOP Tilia Krásná Lípa.

V současné době je EC součástí DDM Postoloprty a běží samostatně s podporou soukromých osob, malých i velkých podnikatelských subjektů i státních organizací. 

Nabízíme :  -ekologické vzdělávání, výchovu a osvětu žáků I. a II.stupně ZŠ, studentů SŠ a rovněž široké veřejnosti.

-poradenství v oblasti ekologického zemědělství, v oblasti údržby a tvorby zahrady a krajiny, v oblasti ochrany přírody.

Den s Dymnivkou –workshop, který „ušijeme“ přímo na míru. Využíváme výukové programy např. Od ovečky ke klubíčku – cesta vlny z pastviny až ke klubíčku, Zdraví ze zahrad a polí – účastníci si sami namelou obilí, vyrobí mouku a upečou jednoduché chlebové placky, Napříč excentrem – pečení housek, práce s ovčí vlnou, práce s cihlářskou hlínou. Výukových programů je celkem 23. Program Dne s Dymnivkou jsme schopni zrealizovat u v DDM, v přírodě, v místě žadatele programu. S ukázkami jezdíme i na akce Dolního Poohří.

Kontakt na provozovatele:

Dům dětí a mládeže Postoloprty

Jiráskovo náměstí 490
439 42 Postoloprty
Česká republika
tel.: 777 256 187

http://www.postoloprty.cz/ec-dymnivka

ing. Zdenka Parýzková Dis.

vedoucí oddělení
telefon: 777 256 187

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.