Jachtařské tréninky pro děti, dospělé a handicapované

produkt

Provozuje: Yacht Club CERE, Czech Sailing Centre nechranice

Obec: Vikletice

Region: POOHŘÍ

logo

Další fotografie:

CSCN poskytuje ideální podmínky pro jachtaře všech úrovní. Na Nechranicích se naučí základy jak úplný začátečník, tak získá nové dovednosti i zkušený jachtař. Možnost pronájmu sportovních plachetnic. Individuální tréninky nebo skupinové jachtařské kempy. Tréninky dětí, dospělých i handicapovaných jachtařů pod vedením předních českých trenérů..

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 9:00, kdy se mladí jachtaři schází v Centru, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení lodí a odjezd na vodu, kde se žáci věnují dopolednímu jachtingu. Během cca 2,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a shrnutí dopolední části tréninku. Po obědové pauze se jde znovu na vodu - na odpolední trénink. Po návratu na břeh následuje závěrečný debriefing a odstrojení lodí. Odjezd z Czech Sailing Centre Nechranice je v 17:00. Doporučujeme přicházet do Centra vždy o 15 minut dříve, aby se každý stihl včas převléci do jachtařského a připravit svoji loď.

Děláme i jednodenní seznámení s jachtingem, o prázdniny u nás byly děti z Domu dětí a mládeže Klášterec nad Ohří a Postoloprty, kdy si děti vyzkoušely jeden den s jachtou.

 

 

 

 

Kontakt na provozovatele:

Yacht Club CERE, Czech Sailing Centre nechranice

adresa provozovny

Vikletice 48
438 01 Chbany
Česká republika
tel.: 605 815 688

http://www.centrumnechranice.cz

sídlo firmy

Podolské nábřeží - přístav 1
147 00 Praha 4

František Bauer

generální manažer
telefon: 605 815 688

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.