Knihy o Blatensku

produkt

Dodává: Ing. Jan Kurz

Obec: Blatná

Region: PRÁCHEŇSKO

logo

Další fotografie:

Kniha Čertovy kameny na Blatensku autorské dvojice Jiří Sekera (text) + Jan Kurz (fotografie) je čtením o zajímavých geologických útvarech, které jsou opředeny lidovými pověstmi. Má rozsah 52 stran a popisuje 23 kamenných útvarů, každý útvar je vyobrazen na 1-3 barevných fotografiích. Kniha je vybavena přehlednou mapou všech zajímavých kamenných kuriozit. Opomenut není ani chráněný přírodní výtvor - Kadovský viklan. Knížka je brožovaná, formátu A5, sešitá sponkami.

 Trilogie “Rybníky na Blatensku” téže autorské dvojice jsou knihy o rybnících v oblasti, kterou tvoří historický blatenský okres. O každém význačnějším rybníku jsou uvedeny informace historického a technického rázu, o historických a současných obsádkách a výlovech. Popis rybníků je členěn do kapitol podle povodí, každý rybník je zobrazen na 1 - 3 fotografiích. Nechybí ani záběry z výlovů, obrázky chráněných či ohrožených druhů rostlin a živočichů, vyskytujících se v jejich okolí a mapa lokality. Každý díl obsahuje rejstřík popisovyných rybníků se zeměpisnými souřadnicemi a dalšími informacemi. Knihy jsou formátu 20 x 21 cm v pevné vazbě, fotografie barevné, vše na křídovém papíře.

Kontakt na výrobce:

Ing. Jan Kurz

Korespondenční adresa

Nad Lomnicí 1102
Blatná

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

PRÁCHEŇSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.