Frivolitková krajka

produkt

Dostawca: Eva Drančáková

Gmina: Strakonice

Region: PRÁCHEŇSKO

logo

Więcej zdjęć:

Elegantní dáma s elegantními textilními doplňky, to je paní Eva Drančáková. V jejích šikovných prstech vznikají originální frivolitkové krajky. Technika výroby je na rozdíl od dobře známé paličkované krajky rozdílná, ale výrobky zaujmou stejně tak křehkou krásou.

Předností frivolitkové krajky je pevnost a udržení si tvaru bez následného škrobení. Je proto vhodná k tvorbě krajkových objektů – velikonočních ozdob, vánočních závěsů, ale i plošných obrazů. Pro frivolitky jsou charakteristické a s ničím jiným nezaměnitelné obloučky a slzičky s pikotkami.

„Tyto motivy mi umožňují vytvářet moderní krajku vycházející ze staré techniky, někdy doplněnou korálky. Jsem velmi ráda, že mohu příznivce krajkových šperků potěšit výrobky podle svých návrhů. Vyrábím sváteční i svatební náhrdelníky, náušnice, brože, ale i řadu dalších, jako jsou šály, vsadky do šatů.“ doplňuje paní Eva informaci o svých výrobcích.

Cennik:

Ceny frivolitek se odvíjejí od velikosti a náročnosti zpracování výrobku.

Skontaktować się z producentem:

Eva Drančáková

Jeronýmova 274
386 02 Strakonice
tel.: 775 340 377

Wybierz region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.