Stánek ARZ na vánočním trhu na Staroměstském náměstí v Praze

ARZ  28. 11. 2010

Po celou dobu trvání vánočního trhu na Staroměstském náměstí v Praze, tj. od 27. 11. do 2. 1. Vám bude k dispozici stánek prezentující výrobce ze všech regionů sdružených v Asociaci regionálních značek.

img

Na stánku Asociace regionálních značek najdete originální svíčky, drátované dekorační předměty a šperky a drobnou keramiku se značkou POLABÍ regionální produkt® od Ivany Vondráčkové, Lady Borecké a Matěje Hnátka z Polabí. Značku ORLICKÉ HORY originální produkt® zastupují dřevěné hračky (káči a joja) od Karla Jirsy a keramika, proutěné zboží a textilie z chráněné dílny Kopeček. Šumavskou značku najdete na vazbách ze sušených rostlin a věncích od Heleny Knězové, svíčkách ze včelího vosku od Daniela Marešky a vltavínech a šumavských talismanech od Jana Palmy. Koupit si můžete i kožené tašky od Blanky Mudrové, originálně malované hedvábné šály a šátky od Hany Číhalové, šperky od Michaely Převrátilové a patchworkové výrobky sdružení ZERA, to vše se značkou VYSOČINA regionální produkt®. Užitné výrobky a šperky z drátu od Róberta Hozáka pocházejí až ze Slovenska, nesou značku GÓROLSKO SWOBODA regionální produkt®.

Sortiment na stánku je průběžně doplňován a obměňován, otevírací doba je denně od 9 do 19 hodin, o víkendu o hodinu déle. A ti, kdo nestihnou nákup dárku, se mohou zastavit a udělat si radost i po Štědrém dnu - trh potrvá až do Nového roku.

Stánek s regionálními výrobky najdete hned naproti vánočnímu stromu (viz foto).

 

 

Prezentace regionálních značek na trzích je umožněna díky finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

SLOVÁCKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.