Koordinátor značky

Pomoci turistickému ruchu v regionu a hlavně tomu, aby Slovácko mělo zvuk ve zbytku republiky jako region, který je pro turisty lákavý a stojí za to ho navštívit. To je v kostce hlavní úkol Turistické asociace Slovácko (TAS), organizace, která vznikla v roce 2017. Založili ji svazky obcí, místní akční skupiny a také podnikatelé od Horňácka, přes Kyjovsko nebo Strážnicko až po Podluží. Slovácko je krajem folkloru a živých tradic. Je plné historického odkazu Velké Moravy, která zde měla centrum. Pestrá příroda zde nabízí rovinatou oblast soutoku řek Moravy a Dyje, stejně jako kopce a husté lesy Bílých Karpat. Kochat se můžete také dlouhými řádky všudypřítomných vinohradů.

TAS úzce spolupracuje s organizací Region Slovácko z Uherského Hradiště, se kterou má uzavřenou partnerskou smlouvu a která působí především na Uherskohradišťsku a Uherskobrodsku. Oběma organizacím jde o podporu Slovácka, se kterou je spojena i podpora lokální ekonomiky. To je důvod, proč se TAS odhodlala být koordinátorem značky SLOVÁCKO regionální produkt.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

SLOVÁCKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.