100% vinné mošty

produkt

Dodává: Magdaléna Válková

Obec: Strážovice

Region: TRADIČNÍ VÝROBEK SLOVÁCKA

logo

Další fotografie:

„S manželem žijeme na Slovácku a obě naše rodiny vlastní a obhospodařují svůj vinohrad. Víno a vše kolem něj nás tedy provází odmalička. Díky narození dětí jsme výrazně změnili celkový pohled na život i své priority. Chceme pro ně vždy to nejlepší, ať už se to týká péče o ně nebo jejich výživy. Snažíme se jim vybírat stravu zdravou, bez zbytečných chemických přísad, a především z lokálních zdrojů. Nabídka na trhu nás dostatečně neuspokojovala, proto jsme se rozhodli pro výrobu vlastního produktu,“ popisuje Magdaléna Válková, jak vznikla myšlenka na výrobu vinného moštu.

Myšlenku na opravdu kvalitní přírodní nealkoholický nápoj vyrobený z vlastních hroznů nosili v hlavě opravdu dlouho. Chtěli vytvořit hroznovou šťávu, které by vtiskli vlastní rukopis. To se podařilo zrealizovat ve vinařské sezoně roku 2011, kdy uvedli na trh vlastní řadu odrůdových vinných moštů. V současné době jsou jedinou firmou v ČR specializující se výhradně na výrobu a prodej odrůdových vinných moštů.

Kontakt na výrobce:

Magdaléna Válková

Strážovice
tel.: 603171690

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Tradiční výrobek SLOVÁCKA®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.