Ručně zdobený medový perník

produkt

Dodává: Marie Lakosilová

Obec: Kozojídky

Region: TRADIČNÍ VÝROBEK SLOVÁCKA

logo

„Zásluhu na tom, že jsem začala se zdobením perníků, má moje maminka, která mi ukazovala některé krásné kousky. Řekla jsem jí, že kdybych měla nějaký vzorek, mohla bych to zkusit. Tak se stalo, že mi jednou přinesla hezký perníček, napekla a řekla, ať to zkusím. Tehdy jsem namalovala svůj první dekorativní perník, který všichni obdivovali, a já jsem zjistila, že to jde, a že mě to těší. Postupně jsem malovala více různých vzorů a zkoušela i vzory vlastní. Říkala jsem, že si hraju,“ svěřuje se svými začátky Marie Lakosilová.

Své perníčky původně vytvářela jen pro rodinu a přátele, a to především na svátky. Když s nimi ale poprvé přišla na trh, všechno zboží jí velmi rychle zmizelo přímo pod rukama. A stejná situace se opakuje pokaždé, když svou práci někde nabídne veřejnosti. Perníčky Marie Lakosilové jsou navíc vyráběné z jejich domácího medu - jsou tak nejen krásné na pohled, ale také velmi lahodné.

Perníčky můžete objednat na tel. 732 982 311

 

Kontakt na výrobce:

Marie Lakosilová

Kozojídky

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Tradiční výrobek SLOVÁCKA®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.