Pekařské výrobky

produkt

Dodává: Zetíkova pekárna

Obec: Uherské Hradiště

Region: TRADIČNÍ VÝROBEK SLOVÁCKA

logo

Další fotografie:

„Již od začátku bylo naším cílem upéct kvalitní chléb, který by si získal oblibu hlavně u zákazníků v našem regionu a blízkém okolí. Jedná se o kváskový chléb podmáslového typu, který je chutnější a lépe stravitelný. Prvotní je pro nás kvalita i za cenu menšího sortimentu, který vyvažujeme poctivou výrobou,“ uvedli ke svému podnikání manželé Zetíkovi.

Podle svých slov si zakládají také na kvalitě používaných surovin (mouka z Moravy, kvásek si vyrábí sami), ruční práci, čerstvosti a v neposlední řadě ochotném přístupu ke všem stálým i novým zákazníkům, kterým se vždy snaží vyjít vstříc. Mezi další výrobky, které pekárna nabízí, patří máslové vánočky, svatební koláčky a další běžné pečivo, které peče s láskou nejmladší dcera. Ta se vyučila cukrářkou a pokračuje v tradiční ruční výrobě podle původních receptur, navíc se snaží rozvíjet, vylepšovat a rozšiřovat sortiment pekárny.

www.zetikova-pekarna.cz

Kontakt na výrobce:

Zetíkova pekárna

Uherské Hradiště
tel.: 775647961

https://www.zetikova-pekarna.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Tradiční výrobek SLOVÁCKA®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.