Letní číslo Doma na Šumavě právě vyšlo

ŠUMAVA  15. 07. 2011

Regionální rozvojová agentura Šumava, o. p. s. právě vydává letní číslo novin Doma na Šumavě. Najdete zde zajímavé tipy na výlety, novinky ze Šumavy a různé akce, které se konají na Šumavě v průběhu léta.

img

Noviny budou dostupné v Regionální rozvojové agentuře Šumava na Stachách, v informačních centrech na Šumavě, v informačních centrech Bavorský les - Šumava v Plzni a Českých Budějovicích a u držitelů značky.

Opět zde najdete nově certifikované výrobky i ubytovací a stravovací služby. Také celkový přehled ubytování a stravování, které má značku Šumava originální produkt®. Určitě zajímavé jsou i filmová místa na Šumavě. Prostřednictvím novin můžete získat tip na výlet do Bavorského lesa - zábavný park Bayern Park, Stezka v korunách stromů, lázně Bad Füssing či skanzen Finsterau. 

Noviny Doma na Šumavě vycházejí v nákladu 25 000 ks v českém jazyce a 5 000 ks v německém jazyce. Jejich vydání je spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Investice do vaší budoucnosti. 

Noviny v české verzi si můžete stáhnout zde
Noviny v německé verzi si můžete stáhnout zde

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.