Příjem žádostí o značku "ŠUMAVA originální produkt®" pro služby v cestovním ruchu

ŠUMAVA  29. 07. 2011

Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s. zahajuje příjem žádostí o značku "ŠUMAVA originální produkt®" pro ubytovací a stravovací zařízení.

Provozovatelé, kteří nabízí ubytovací či stravovací služby na území okresů Klatovy, Prachatice a Český Krumlov mohou podávat své žádosti do 30. září 2011 na adresu RRA Šumava (384 73 Stachy 422), kde také obdrží veškeré informace u regionální koordinátorky značky, paní Kateřiny Vláškové.

Certifikovaná služba v cestovním ruchu zaručí návštěvníkům, že budou spokojeni nejen s kvalitou nabízeného ubytování či stravování, ale zároveň také zákazník získává vždy „něco navíc“.

Užívání značky "ŠUMAVA originální produkt®" přináší držitelům značky několik výhod, například propagaci v šumavských tiskovinách, katalogu certifikovaných služeb s popisem zařízení a kontaktními údaji. Dále pak propagaci prostřednictvím médií, na společných akcích a prezentacích či na veletrzích cestovního ruchu nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Díky evropským dotacím z fondů ERDF a projektu Turistický destinační management Bavorský les – Šumava, se nám podařilo v letech 2009 - 2011 vydat nemalé množství tiskových materiálů na podporu značení ŠUMAVA originální produkt®.
Všechny vydané materiály byly průběžně distribuovány po celé Šumavě, zejména na informační centra a certifikovaným subjektům.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.