Příjem žádostí o značku "ŠUMAVA originální produkt®" pro výrobky

ŠUMAVA  29. 07. 2011

Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s. zahajuje příjem žádostí o značku "ŠUMAVA originální produkt®" pro řemeslné výrobky, potraviny, zemědělské a přírodní produkty.

Zájemci z řad místních řemeslníků, kteří vyrábí na území okresů Domažlice, Klatovy, Prachatice a Český Krumlov mohou podávat své žádosti do 30. září 2011 na adresu RRA Šumava (384 73 Stachy 422), kde také obdrží veškeré informace u regionální koordinátorky značky, paní Kateřiny Vláškové.

Místní výrobky jsou výjimečné svojí vazbou na region z pohledu tradice, použitím místních surovin, ručním zpracováním, motivem nebo originalitou. Jejich zakoupením získá návštěvník autentický suvenýr nebo dárek ze Šumavy. Užívání značky "ŠUMAVA originální produkt®" přináší držitelům značky několik výhod, například propagaci v šumavských tiskovinách, katalogu certifikovaných výrobků s popisem výrobků a kontaktními údaji na výrobce. Dále pak propagaci prostřednictvím médií, na společných akcích a prezentacích výrobců či na veletrzích cestovního ruchu nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Díky evropským dotacím z fondů ERDF a projektu Turistický destinační management Bavorský les – Šumava, se nám podařilo v letech 2009 - 2011 vydat nemalé množství tiskových materiálů na podporu značení ŠUMAVA originální produkt®.
Všechny vydané materiály byly průběžně distribuovány po celé Šumavě, zejména na informační centra a certifikovaným subjektům.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.