Uzávěrka příjmu žádostí o značku "ŠUMAVA originální produkt®" pro výrobky, služby v cestovním ruchu a ZÁŽITKY

ŠUMAVA  25. 08. 2016

Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s. přijímá žádosti o značku "ŠUMAVA originální produkt®" do podzimního kola certifikace, uzávěrka je 30.9.2016.

img

Výrobci nebo zemědělci, kteří vyrábějí či pěstují své produkty na území okresů Domažlice, Klatovy, Prachatice a Český Krumlov a provozovatelé, nabízející služby v cestovním ruchu (ubytovací či stravovací služby a zážitky) na území okresů Klatovy, Prachatice a Český Krumlov, mohou podávat své žádosti o značku.

Uzávěrka žádostí pro podzimní kolo certifikací  je 30.9.2016. Další uzávěrku příjmu žádostí, pro jarní kolo certifikací, plánujeme na březen 2017. Žádosti přijímáme průběžně po celý rok.

Žádosti pro zážitky se podávají na formuláři žádosti o zážitky, pro ubytovací či stravovací služby se podávají na formuláři žádosti o služby a pro výrobky elektronicky na webu regionálních značek na odkazu: https://www.regionalni-znacky.cz/ . Vytištěný a podepsaný originál žádosti je třeba doručit, s nezbytnými přílohami (v případě výrobků i se vzorky výrobků),  na adresu RRA Šumava (384 73 Stachy 422), kde také obdržíte veškeré informace u regionální koordinátorky značky, paní Kateřiny Vláškové tel. 380 120 263, vlaskova@rras.cz.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.