Pivo k požehnání novému vimperskému zvonu Inocenc

ŠUMAVA  29. 11. 2013

NOVINKA na čepu - Vimperský tmavý Doppelbock 19° (INOCENC). Pivo bylo poprvé uvařeno k požehnání novému vimperskému zvonu Inocenc 24.11.2013. Pivo typu tmavý Doppelbock. Silné pivo s obsahem alkoholu okolo 8,0 % obj., plné chuti, příjemné chmelové vůně a temné barvy. Vařeno podle vlastní receptury z ječných sladů a žateckého chmele, spodně kvašené. Pivo je nefiltrované, nepasterizované a nijak nekonzervované.

img

Přijďte ochutnat polední menu trochu jinak i s vimperským pivem, podáváme ve st-pá 11-13 h, vaříme domácí kuchyni, akceptujeme stravenky - aktuální menu najdete vždy  na http://www.sumavskypivovar.cz/cs/restaurace/.

Na čepu je letošní novinka - Vimperský zlatý Bock 16°. Světlý ležák 11°, polotmavý ležák 12°, tmavý speciál 13° jsou také stále na čepu.

Pivo s sebou nabízíme v lahvích, dárkových baleních, soudcích 5 l i sudech 20/30/50 l (soudky a sudy po objednání předem).

Aktuální kompletní nabídku piva a kuchyně najdete vždy aktuální na http://www.sumavskypivovar.cz/cs/restaurace/.

Otevírací doba Šumavského pivovaru ve Vimperku:

st-so 11-23

ne 11-16

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.