Šumava, Šumavský pivovar, Šumavská ulice, Kavárna Na Šumavě - jak to spolu souvisí?

ŠUMAVA  08. 01. 2014

Souvisí to velmi jednoduše: od podzimu 2013 máte možnost zajít na čepovaná piva Šumavského pivovaru Vimperk do útulné Kavárny Na Šumavě, kterou najdete v Šumavské ulici 31 v Praze na Vinohradech (mezi ulicemi Korunní a Slezská). A piva tam nejen můžete ochutnat, ale též si je odnést domů v litrových lahvích. A počítáte v Praze či okolí s nějakou rodinou či firemní oslavou? Pak i pivo v sudech 20, 30 nebo 50 litrů si po předchozí objednávce můžete vyzvednout v Kavárně Na Šumavě.

img

Jsme rádi, že majitel Kavárny Na Šumavě pan Egner, zanícený milovník Šumavy, jehož podnik je též certifikovaným místem prodeje produktů Šumava originální produkt, je i naším partnerem.

Takže, když vám naše piva zachutnají ve Vimperku, můžete na ně zajít i v Praze. A když naopak je poprvé ochutnáte v Praze, jste srdečně zváni při návštěvě Šumavy k nám do restaurace Šumavského pivovaru Vimperk, Steinbrenerova 48/1.

Ivan Hojdar, Šumavský pivovar Vimperk
www.sumavskypivovar.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.