Hostina pánů z Rožmberka "pro 4 pány"

produkt

Dodává: Hotel U Martina

Obec: Rožmberk nad Vltavou

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 4133

Další fotografie:

V našem městě na březích řeky Vltavy, uprostřed jihošumavských lesů, se snoubí historie, tradice a chutě jak jižních Čech, tak i staré Šumavy. K tomuto bohatství i moudrosti našich báb a starých kuchařek se u ploten dodnes hrdě hlásíme i my. Přijďte a sami poznejte, jak vypadá jižní Šumava na talíři v hotelu U Martina.

Uprostřed lesů jižní Šumavy stojí nad řekou Vltavou hrdý hrad Rožmberk, rodiště pánů z Růže. Vladařové domu rožmberského byli pověstní svými bohatými hostinami, během nichž se stoly a lavice vždy prohýbaly pod desítkami druhů mas. Třebaže se jak v době Rožmberků, tak i v době téměř nedávné v našem rožmberském podhradí jedlo velmi skromně, můžete si dnes v hotelu U Martina díky bohatství našeho kraje a zdejším vysoce kvalitním chovům tyto slavné hostiny přiblížit.

Naše masa jsou výhradně šumavského původu.

Letáček Hostina  pánů z Rožmberka ,,pro 4 pány,,

Ceník:

1 ks pečeného kolene, pečená hovězí žebra (400 g), 2 druhy vepřových žeber (600 g), steak z krkovičky s hrubozrnnou solí (250 g), 1 ks pořádné pečené klobásy z kvalitních šumavských mas s křenem, hořčicí a feferonkami spolu s pečivem nebo lepenicí (tradič: 695,– Kč  

Kontakt na výrobce:

Hotel U Martina

382 18 Rožmberk nad Vltavou 79
tel.: +420 380 749 745
tel.: +420 777 173 112

http://www.hotelumartina.cz

Martin Neudörfl

telefon: +420 777 173 114

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.