Vimperské čepičky na zmrzlé hlavičky

produkt

Dodává: Ivana Rajniaková

Obec: Vimperk

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 4139

Další fotografie:

Také milujete zimu a ten úžasný pocit, když zase padá sníh?Všechny problémy pak najednou zmizí, až na ten šílený mráz.Tak aby nikdo nemusel trpět zimou, upletla jsem pro vás veselé čepičky, Které nejenom zahřejí.

Dlouho jsem nosila v hlavě myšlenku a v srdci přání, tvořit něco originálního, mít něco svého a dělat věci tak, jak se mi líbí. A protože pocházím z krásné, ale věčně studené Šumavy, tak za jednoho  chladného a temného večera jsem  vzala do ruky háček a klubíčko... zapojila  trošku fantazie a tím vzniknul můj první originální Vimperský kulíšek.

K ručním pracím jsem inklinovala od malička a to díky paní učitelce, které se pod rukama zrodily nádherné kousky a ty  jsem vždy obdivovala.

U výrobku vždy garantuji originalitu, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.Při výrobě dbám zejména na použití kvalitních a osvědčených materiálů – přírodních či směsových přízí obsahujících alpaku, 100% vlnu, hedvábí, bavlnu..

Všechny mnou vyrobené čepičky se vyznačují padnoucími střihy, propracovanými detaily, vkusnou jednoduchou barevností...prostě tak, aby co nejefektivněji zapadly do vašeho šatníku.

Střihy výrobků jsou většinou originální, často výsledkem čiré improvizace a momentálního prozření.

Vše vzniká u mě doma v maličké dílně. Za celým procesem od výběru přízí, přes výrobu, focení a balení stojím já a mé ruce. Každý originální kousek je vyroben poctivě a s láskou.

GOMI je malou rybkou v rybníku handmade značek, ale pro mě je to celý svět, který mi pomáháte budovat a za to vám z celého srdce děkuji.

Leták Vimperské čepičky na zmrzlé hlavičky

Ceník:

Cena čepiček se odvíjí od velikosti a materiálu.

Orientační cena 250 až 400 Kč.

Kontakt na výrobce:

Ivana Rajniaková

Mírová 431
385 01 Vimperk
tel.: +420 728 950 472

http://www.gomi.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.