Cukrářské ozdoby

produkt

Dodává: Pekařství a cukrářství Marešovi

Obec: Bošice

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 4150

Další fotografie:

Původně se jednalo o ulehčení práce hospodyňkám při jejich sladkém pečení. Vhodné využití našich cukrářských ozdob nejen usnadňuje zdobení hnětýnek, perníčků a dalších cukrářských výrobků, ale také zlepšuje jejich vzhled. Nejvíce jsme hrdi na skládané růže. Jsme možná jedni z mála, kdo je vyrábí.

Výroba cukrářských ozdob nese dlouhou tradici, místní pamětníci znají tyto výrobky z doby již před 70 lety. Původní druhy byly určeny převážně ke zdobení posvícenských hnětýnek, dnes mají nespočet využití, můžete je použít také ke zdobení perníčků, vánočního, velikonočního nebo svatebního cukroví, dortů a dalších cukrářských výrobků, dezertů a sladkostí. Výrobě těchto cukrářských ozdob se věnujeme profesionálně od roku 2010. Za tuto dobu jsme se snažili dovést k dokonalosti vzhled i sortiment našich výrobků, který čítá na 100 druhů. Vyrábíme je ručně za použití převážně tuzemských surovin, proto můžeme používat označení Česká potravina. Výroba vyžaduje velkou pečlivost, přesnost a trpělivost za dodržování přísných hygienických podmínek. Zajišťujeme i distribuci do vybrané obchodní sítě.

Letáček Cukrářské ozdoby

Ceník:

Maloobchodní ceny se pohybují v rozmezí od 25 Kč až 60 Kč včetně DPH. Ceny se odvíjí od gramáže, pracnosti a množství výrobku v balení.
Velkoobchodní ceny dle dohody s výrobcem.

Kontakt na výrobce:

Pekařství a cukrářství Marešovi

Bošice 36
384 81 Čkyně
tel.: +420 602 125 479

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.