Železnorudské uzenářské výrobky - řemeslná výroba

produkt

Dodává: Řeznictví - uzenářství Šnebergr

Obec: Železná Ruda

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 4106

Další fotografie:

Rodinná firma s dlouholetou tradicí nabízí široký sortiment uzenářských výrobků z řemeslné výroby, včetně bavorských specialit. Navazuje tak na tradiční výrobu šumavských specialit dobře zauzených a tím i s neopakovatelnou chutí. Součástí je i jídelna s tradiční kuchyní a uzenářskými specialitami.

Každá oblast měla svoje zvyky, řemesla a výrobky ani Šumava není výjimkou. Kromě dřevařství a hutí zde bylo i zemědělství. Tradiční porážka prasat byla spojena se snahou o co nejefektivnější využití suroviny a vzhledem k dlouhé zimě, také o prodloužení trvanlivosti výrobků z vepřového masa. Proto výrobky z vepřového masa byly dobře zauzené a dostávaly zvláštní neopakovatelnou chuť. Železnorudské řemeslné uzenářství vyrábí tradiční šumavské speciality a i ostatní uzenářské zboží. Vše bez použití velkovýrobních technologií a náhražek čerstvého masa - obilných náhražek, škrobu, kůžové emulze, separátů, výrobního masa a dalších. K výrobě je používáno maso z jateční porážky s certifikátem BIO CZ 601. Tradiční řemeslná výroba je návratem ke kvalitě.

Propagační letáček

Kontakt na výrobce:

Řeznictví - uzenářství Šnebergr

A. Kašpara 9
340 04 Železná Ruda
tel.: +420 376 397 432

http://www.reznictvisnebergr.cz

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.