Svojšánci a měkoučké výrobky z příze

produkt

Dodává: Ivana Scheinostová

Obec: Svojše

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 4108

Další fotografie:

Říkají mi paní Františková a hrozně ráda něcovytvářím a vymýšlím. Háček a jehlice mě provázícelý život. Jsou mojí obrovskou zálibou… Díky těmto „kouzelným hůlkám“ vznikají originální, autorské a pohádkové postavičky Svojšánci.

Všude o Svojšáncích vypravuji. Jenže každý, kdo si jejichpříběhy vyslechnul, chtěl vědět, jak vypadají. A protožeumím výborně plést a háčkovat, dostala jsem nápada jednoho uháčkovala. Dětem se strašně líbil a hned chtěly dalšího. A všechny děti chtěly mít vlastního Svojšánka, mají totiž zázračné vlastnosti – jsou krásně měkcí, dobře se nosí, a když si je vezmete do postýlky, odhánějí ošklivé sny. Největší odměnou pro mne jsou zářivé oči dětí, které Svojšánky a příběhy o nich milují. Budu moc ráda, pokud Svojšánci a jejich příběhy rozveselí také oči vašich dětí a vykouzlí úsměv na tváři komukoli z vás. Háčkovaní Svojšánci jsou velcí 35 cm a více. Použitý materiál je 100% acryl, polyester a bavlna. Výplň je duté polyesterové vlákno. Na přání mohu vyrobit Svojšánkav jakémkoliv barevném provedení. Pro alergiky je možnopoužít antialergický materiál. Vyprávění o Svojšáncích napsala rodinná přítelkyně Jana Pacnerová.

Propagační leták

Ceník:

Cena Svojšánků se odvíjí od velikosti a materiálu.Cena 200 až 600 Kč.

Kontakt na výrobce:

Ivana Scheinostová

Farma Svojše

Svojše 43
341 92 Kašperské Hory
tel.: +420 724 108 968

http://svojsanci.webnode.cz
http://www.farmasvojse.cz

Prodejní místa:

Svojšánky můžete zakoupit po telefonické domluvě přímo u výrobce.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.