Ubytování v soukromí "Penzion Na Habeši"

produkt

Provozuje: Ing. Milada Janošíková

Obec: Kašperské Hory

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 84025

Další fotografie:

Ubytování v soukromí v rodinném penzionu na krásné samotě uprostřed šumavských lesů pod královským hradem Kašperk, s vyhlídkou na vrcholové partie Šumavy. Ideální místo pro Vaši rodinnou i romantickou rekreaci, relaxaci i aktivní odpočinek. Chalupa leží v nadmořské výšce 860 m n. m. u rozcestí Nový Dvůr na místě bývalého hostince se zemědělskou usedlostí rodiny Wallisch 4 km od horského města Kašperské Hory.

Apartmány nadstandardně a plně vybavené. Možnost vlastního vaření v kompletně a plně vybavené kuchyni, popř. kuchyňském koutu. Vlastní sociální zařízení (sprchový kout nebo vana). Na pokoji internet (SAT) -  wifi zdarma. K dispozici dětská postýlka a dětský koutek. Příjemné posezení na kryté prosklenné nebo otevřené terase i v okolí celé chalupy. Možnost grilování a opékání na otevřeném ohni. Sauna. Uzamykatelná úschovna kol, lyží i kočárků.  Parkujete přímo u chalupy. Zákazy vjezdu na přístupové komunikaci pro naše hosty neplatí. V zimě přístupová komunikace udržovaná pluhováním.

U chalupy můžete shlédnout i nejvyšší TOTEM na Šumavě. Nebo i v celé zemi? Je vytesaný na stojato do borovice stižené orkánem Kyrill. 

Ideální místo pro ty, kteří rádi nazují pevné boty a jen tak se toulají. V okolí je mnoho cyklistických a turistických tras, k vodním sportům láká řeka Otava. V zimním období pak upravené běžecké trasy. Možnost sjezdového lyžování ve Skiareálu Kašperské Hory. Ke sportovnímu vyžití láká nově postavená Multifunkční sportovní hala v Kašperských Horách, popř. nedaleké Sportoviště v Sušici s plaveckým bazénem. K procházkám lákají lesy plné hub a borůvek. Na milovníky historických památek se těší několik hradů. Mezi ně patři především hrad Kašperk vzdálený cca 700 m od chalupy, dále hrad Rabí a Velhartice. V blízkém okolí lze probádat keltská hradiště Sedlo a Obří hrad. Úchvatný pohled na překrásnou Šumavu se Vám naskytne z blízké vyhlídky, dochované zříceniny předsunutého opevnění hradu Kašperk, Pustý Hrádek, a na druhé straně z rozhledny Na Sedle, bývalého keltského hradiště, vzdálené od chalupy 3 km.

Osobní přístup a pohodová atmosféra samozřejmostí, příprava výletů různé náročnosti, k dispozici mapy a infomateriály.

Kapacita ubytování: 15 osob

Propagační leták Ubytování v soukromí "Penzion Na Habeši"

Ceník:

Dvoulůžkový apartmán: 1 000 Kč/noc  
Třílůžkový apartmán: 1 200 Kč/noc  
Čtyřlůžkový apartmán: 1 600 Kč/noc  
Přistýlka:: 200 Kč/noc/osoba  

 

Příplatek na ubytování na 1 noc 10 %.  
Dítě do jednoho roku má pobyt zdarma.

 

 

 

 

Kontakt na provozovatele:

Ing. Milada Janošíková

Ubytování v soukromí "Penzion Na Habeši"

341 92 Kašperské Hory–Žlíbek 1
tel.: +420 723 117 746

http://www.penzionnahabesi.cz

Návštěvní kniha:

Renata Balažová    30.08.2023 10:01

Nádherné, klidné místo. Paní Miládka se o vše výborně stará. Apartmány jsou nadstandardně vybaveny a pokud by něco chybělo, stačí říct a je zařízeno. Děkujeme, určitě se vrátíme :)

Matiasovitsovi    19.07.2023 22:51

Poprvé jsme dovolenou v tomto krásném penzionu strávili před šestnácti lety a byli jsme nadšeni. Po letech jsme si naň vzpomněli a znovu zde strávili krásné chvíle. A tak se sem vracíme již čtyři roky jako domů a chtěli bychom v tom pokračovat i v dalších letech.
Krásné a klidné prostředí pod hradem Kašperk, ubytování splňující všechna naše očekávání. Útočiště pro blízké i vzdálené výlety ať již pěšky, či autobusem, nebo autem, kterých je mnoho a stále objevujeme další a další.
Majitelka pí Milada je vždy usměvavá a ochotná buď řešit jakýkoli problém, anebo si jen popovídat.
Děkujeme za všechno a na shledanou.

Tomáš    16.07.2023 19:39

Úžasně situovaný a perfektně vybavený penzion, krásná okolní příroda, prostě klid a pohoda. Blízké i vzdálenější okolí nabízí spoustu příležitostí jak pro turisty, tak i pro cyklisty. Co nás ale dostalo ze všeho nejvíc, je přístup majitelky, paní Milady, vyjímečná žena se srdcem na dlani, velmi ochotná, milá a starostlivá. Díky, díky a ještě jednou díky Vám paní Milado, za krásně strávených pár dní a za rok určitě na shledanou :-)

Schmidtmayerovi    26.08.2019 07:23

Klidné a nádherné prostředí, příjemné ubytování, čisto, ticho. Pobyt zde je balzám na duši.

Pařilovi    25.08.2019 22:11

Pokud chcete ubytování v pohádce, je to právě zde :) Krásný penzion na krásném místě, přímo pod nádherným hradem Kašperk, všude okolo krásné lesy. Apartmán čistý, plně vybavený, posezení na kryté terase nebo venku před penzionem. A paní Janošíková je naprosto úžasná, stará se o své hosty jak o vlastní, na každou vaši otázku vždy ráda odpoví a se vším pomůže :)
Rádi se sem zase někdy vrátíme.

I. Mydlářová    13.08.2019 15:02

Měli jsme příležitost strávit necelý týden v rodinném penzionu Na Habeši, který se nachází na krásném a především klidném místě nedaleko hradu Kašperk, kde si člověk může připadat jako v pohádce. Je to oáza klidu a také strategické výchozí místo pro nespočet výletů do malebného prostředí Šumavy. Šumava je nádherná a naše nezapomenutelné zážitky byly umocněny příjemným prostředím penzionu Na Habeši a zejména pak srdečností paní Janošíkové. Ještě jednou moc děkujeme.

https://slevovykupon.net/    19.05.2019 23:46

Příjemné prostředí, krásný klid :)

Gruntovi    03.05.2019 11:18

Krásné, čisté ubytování "na samotě u lesa" pod hradem Kašperk. Letos o velikonocích jsme měli výročí 10-ti let, kdy jsme na tomto místě byli poprvé :-) Vřele doporučujeme všem, kteří milují dlouhé procházky lesem, loukami... Děkujeme paní Janošíkové za milý, pozorný a vstřícný přístup :-) Těšíme se zase brzy...

Ivana Oravcová    24.11.2018 15:10

Absolútna spokojnosť, čo sa týka prostredia.Krásne lesy,ktoré obkolesujú penzión. Ubytovanie nemá jedinú chybu. Je útulné, čistučké a zabezpečuje všetko,čo človek potrebuje pre svoje pohodlie.Pani majiteľka je milá a pozorná a dokonale sa stará o svojich hostí.Určite sa sem vrátime :)

Jana Ritterová    01.10.2018 21:54

Ubytování na Habeši , byl naprosto úžasný zážitek , paní majitelka se nejen o penzion , stará s naprostou a dokonalou láskou . Děkujeme a rádi se brzy vrátíme .

Wagnerovi    27.08.2018 20:19

Naše čtyřčlenná rodina byla v penzionu již poněkolikáté a vždycky se nám Na Habeši moc líbilo. Je tu nádherná příroda a ideální místo na odpočinek pro lidi, kteří ocení naprosté noční ticho a les začínající hned před (i za) penzionem. Místo má dobrou polohu jak na pěší výlety, tak na výjezdy autem na snesitelně vzdálená další krásná místa Šumavy. Letošní top zážitky přímo z penzionu a okolí: večerní cesta na Pustý hrádek a pohled na Kašperk v zapadajícím slunci, krásné výhledy z rozhledny na Sedle, koupání nad jezem v Radešově, environmentální centrum v Kašperkách, prosklená terasa v penzionu (ideální místo na snídani nebo na večerní hraní karet), pohled od lesa nad penzionem na Kašperk a vůbec celé přírodní okolí penzionu...a taky jeho domácí osazenstvo (včetně nového pejska) :o)! Moc paní Janošíkové děkujeme i za lehké rozmazlování našich dětí, ocenily to :o)! Rádi zase přijedeme a přejeme hodně spokojených hostů!

VAVŘÍNOVI    13.03.2018 08:40

Těšili jsme se už několik dní abychom se vrátili na místo činu po 10ti letech - na Kašperku jsme měli svatbu, tak jsme chtěli i dětem ukázat, jak tam je krásně!!!!!!! Super ubytování, určitě zase někdy dorazíme.

Ing. Petr Beneš a spol    03.03.2018 17:12

Příjemné prostředí, pěkné ubytování, super paní vedoucí Milada.
Hodnocení 1 s *****

Dufkova    20.11.2017 12:15

Výborný relax pro milovníky Šumavy. Zelená všude, kam se podíváš :-)Úžasné, klidné místo s maximálním servisem a skvělým vybavením pokoje. Paní majitelka je ženou činu a myslí na všechno :-). Všem vřele doporučuji!!!

Štěpán Slavík    05.11.2017 20:03

Krásný, skvěle vybavený penzion. Klidná, tichá, pohodlná rekreace. Krásná příroda, procházky. Úžasná a ochotná paní majitelka. Určitě přijedeme zase.

m.spalkova@centrum.cz    31.10.2017 22:40

Všem doporučujeme. Není co vytknout. Pro ty, kteří mají rádi přírodu a klid. Perfektní vybavení apartmánu, člověk je jako doma. A v okolí je co k objevování i když tu nejste poprvé i pro děti. A milá paní domácí!

Petra T.    11.09.2017 10:42

Úžasné ubytování obklopené přírodou. Super vybavené apartmány. Výborné místo pro relax, pro pěší výlety i na kole. Večer posezení u ohýnku nebo v zasklené terase. Jezdíme sem už několik let a nikdy nám nic nechybí. Naprostá dokonalost :)

Šimkovi    10.09.2017 23:03

Na dovolenou do penzionu Na Habeši, jsme se moc těšili. Musím říct, že rozhodně bylo na co se těšit. Penzion se nachází na úžasném místě, obklopen krásnou přírodou, na hrad Kašperk, je to co by kamenem dohodil. Ubytování skvělé, paní majitelka úžasná, milá, vstřícná. Snad jediná stížnost :-), že nám ta dovolená šíleně rychle utekla.

Ivana Konečná    30.08.2017 16:13

Skvělé ubytování obklopené lesy,příjemná paní domácí. Výborné místo pro pěší i cyklisty.

Tomáš Palko    23.08.2017 15:24

Byly jsme tu už potřetí. Opět naprosto pohodová dovolená v krásném prostředí, večer posezení u ohně a zároveň v místě dobrého východiska pro turistiku. Tentokrák navíc vyšlo i počasí, takže se již těšíme na čtvrtou návštěvu.

Pavel Kryll    22.08.2017 23:08

Shrnul bych to asi textem jedné staré pisničky: "Tu krááásu nelze popsat slovyyy..." Díky prostředí a péči paní majitelky Milady jeden z našich nejkrásnějších týdnů. Domů se nám nechtělo a moc se těšíme na příště. Děkujeme...

Tony    13.08.2017 10:10

Byli to příjemně strávené dny v krasném prostředí Šumavy a díky skvělé paní domácí nemůže nic jiného než všem vřele doporučit.

marta    12.08.2017 19:05

pohádkové místo a balzám pro duši , skvělá paní " domácí " a skvělá péče o hosty. děkujeme za vše paní Janošíková a budeme se k vám vracet. marta

Alena Harmach Trojanová    06.08.2017 22:29

Krásné prostředí, perfektně vybavený apartmán, skvělé výchozí místo pro výlety. Jedním slovem - dokonalé. Rádi se vrátíme.

Pavel Bláha    03.08.2017 22:05

Nádherné místo na relax a vyčištění hlavy...K tomu příroda všude kolem a především naprosto úžasná Miládka - tedy majitelka paní Janošíková : o) Před týdnem jsme se vrátili z týdenní dovolené v penzionu Na Habeši. To, že jsme tady byli již asi 10 let po sobě o něčem jistě svědčí...Ubytování není co vytknout, paní Janošíková s rodinou se o vše vzorně starají a každoročně nás překvapí něčím novým. Jeden rok obrovský totem na palouku, o rok později krásné jezírko poblíž penzionu nebo třeba nově zasklená terasa, pro již chladnější večery třeba u vínka...Jezdíme sem jako domů a naprosto s klidným srdcem doporučuji ostatním.

Martina Prášilová    02.08.2017 06:48

U paní Miládky a její rodiny jsme už téměř "jako doma". To, že jsme letos u ní bydleli už po x-té o něčem svědčí. Je to díky hlavně díky jejímu nadstandardnímu přístupu k hostům, ochotě a vstřícnosti, kdy nic není problém. Ubytování, vybavení a krásně upravené prostředí kolem penzionu nemá chybu. Opět máme za sebou velmi příjemně strávený týden a už teď se těšíme zase za rok. Děkujeme a všechny zdravíme. Martina s rodinou

Rosůlkovi    01.08.2017 21:47

Příjemné ubytování v čistém, klidném a přívětivém prostředí s laskavou paní majitelkou. Těšíme se na další pobyt :)

Jirka a Petra    26.07.2017 10:53

Cesta na penzion byla velice vtipná, nejdříve jsme si mysleli, že skončíme někde na samotě u lesa, ale když jsme dorazili na místo, byli jsme překvapeni a "šokováni" z toho nádherného prostředí a hlavně z toho, že nám v ubytování nic nechybělo. Okolí penzionu bylo prostě parádní a komunikace s majitelkou byla bez chybičky. Okolí nabízelo spoustu tipů na výlet, takže jsme se opravdu nenudili :) doporučujeme tento penzion všem, kteří chtějí kvalitní ubytování, a odpočinout si od každodenních strastí a starostí a hlavně toho škodlivého stresu :D

Majka Habrychová    24.07.2017 10:33

Velmi přívětivé přivítání i péče. Čistota v apartmánu, spousta krásných míst v lese a přírodě, blízko k hradu, moc příjemně strávený čas.

Lenka    23.07.2017 00:27

Omluva Honzovi za zkomolení jména :-)

Lenka + Honzka + pejsek Izzynka    23.07.2017 00:17

Co napsat více, když už vše bylo řečeno. Z Habeše se opravdu těžko odjíždí. Paní Janošíková, děkujeme za milý dáreček a maminkovskou péči :-)

Lambertova    22.07.2017 18:35

Krásné prostředí přímo v lese, kousek od hradu Kašperk. V noci klid, tma. Hezký penzion, čisto, krásné květiny, jezírko apod. Skvělá paní majitelka a její rodina. Moc se nám tam i s malým dítětem líbilo, skvělé místo pro odpočinek, ale i pro aktivní dovolenou (kola, turistika). Je to kousek do Kašperských hor, hezké kavárny a restaurace. Pro malé kluky doporučujeme Hasičské muzeum v obci Stachy!

Ivana Farská    10.07.2017 10:19

Milý a pohodový pobyt v krásném penzionu, v úchvatné krajině. Služby a přístup paní majitelky super. Vřele doporučuji.

Bára V.    10.07.2017 09:15

Pokud hledáte pohlazení po duši a to doslovně :-) Tak vyražte do krásné přírody k báječné paní Janošíkové na Habeš....kdo tu byl tak ví,že odsud se těžko odjíždí ....

Petr    19.06.2017 20:49

Byli jsme jen na jedno přespání, ale co se týká ubytování, mohu jen potvrdit vše níže uvedené. S takovým milým, vstřícným
a starostlivým přístupem ke "svým" - jak paní Jánošíková říká, hostům, se člověk všude rozhodně nesetká.

Kamil    14.06.2017 22:13

Kouzelný penzion na čarokrásném místě. Bylo o nás skvěle postaráno. Mohu jen doporučit. Paní Janošíkové moc děkujeme za všechno.

Roman    13.06.2017 08:25

Hezký prostředí, klid. Penzion čistý - nadstandardně vybavený. DOPORUČUJI!!!!

Lenka Faměrová    05.05.2017 07:41

Moc děkuji za krásné ubytování u Vás v penzionu Na Habeši. Úžasné domácí prostředí. Krásná příroda, čisto, útulno a milí lidé. Smekám před Vámi, jak se o penzion staráte. Určitě se k Vám ještě vrátím. Můžu doporučit všem, kdo si chtějí odpočinout, relaxovat a přitom se cítit jako doma. S pozdravem Lenka Faměrová

Klára Kopúnová    26.04.2017 17:24

V penzionu na Habeši jsme strávili prodloužený velikonoční víkend a pobyt si nemůžeme vynachválit - skvěle zařízený apartmán, krásné klidné místo, hrad co by kamenem dohodil. Přijeli jsme s naším dvouměsíčním synem a paní Janošíková nám ochotně pomohla vše připravit i pro něj, nic nebyl problém. Moc děkujeme za skvělý přístup a už se těšíme na příště!

Gruntovi    26.04.2017 08:34

Velikonoce 2017

Penzion na Habeši navštěvujeme 7 let, 1x či 2x do roka. Vždy nás přivítá milá, usměvavá paní Janošíková. Ubytovaní jsme v krásném, klidném prostředí penzionu, uprostřed lesa pod hradem Kašperk. Pravidelně pěšky navštěvujeme nedalekou rozhlednu Sedlo, městečko Kašperské Hory či Anín, na podzim sbíráme houby v okolních lesích. Apartmány jsou skvěle vybaveny a pokud cokoli zapomenete paní Janošíková ochotně zapůjčí. Děti (6 a 12 let) to tu také milují a vždy dostanou malý dáreček, Pokud si chcete aktivně odpočinout a zrelaxovat duši, vřele doporučuji :-)

Ivana Stiborová    21.09.2016 15:41

Strávili jsme v penzionu. Na Habeši jen víkend, ale určitě pojedeme znovu a na delší dobu . Krásné ubytování v lese, nádherná krajina, skvělý domácí, stačí si vzít pouze oblečení, vše ostatní je v apartmánech. Nikde jsem se necítila tak pěkně. Ještě jednou děkuji za vše paní Jánošíková

Ivana Stiborová    21.09.2016 15:41

Strávili jsme v penzionu. Na Habeši jen víkend, ale určitě pojedeme znovu a na delší dobu . Krásné ubytování v lese, nádherná krajina, skvělý domácí, stačí si vzít pouze oblečení, vše ostatní je v apartmánech. Nikde jsem se necítila tak pěkně. Ještě jednou děkuji za vše paní Jánošíková

Klára Hausdorfová    23.07.2016 17:15

Při našem putování Šumavou jsme strávili v Penzionu Na Habeši pouze 1 noc a nechtělo se nám vůbec pryč. Je v krásném klidném prostředí kousek od Kašperku, napojení na turistické stezky už od penzionu jsme obzvlášť ocenili :-) Ubytování bylo skvělé a večerní posezení na terase nemělo chybu. Děkujeme!

Nicole Krauzova    15.07.2016 22:01

Po dlouhé pauze jsme letos trávili dovolenou v Čechách a vybrali jsme si Šumavu. Protože sami bydlíme "na samotě u lesa" ve Slavkovskem lese, hledali jsme ubytováni sice blízko ale také zároveň mimo centra dění na Kasperkach. Při volbě penzionu "Na Habeši" jsme měli opravdu šťastnou ruku, ubytováni, veškeré zázemí, nádherné okolí a navíc mile přijetí od místních nás přesvědčil, ze i u nás v Cechach lze trávit spokojenou dovolenou. Ještě jednou za vše moc děkujeme paní domácí Milade a cele její rodině :-)

Vladimír Zhouf    27.06.2016 13:41Vážená paní Janošíková.
Děkujeme Vám i Vaší rodině za nádherně strávené dny ve vašem penzionu.Týden u vás jsme si nádherně užili. Poznali jsme dosud nenavštívené nádherné části Šumavy , nasbírali jsme si krásné a zdravé houby , užili jsme si sluníčka a taky trochu deštíčku , včetně krup. Šumava nás nadchla a ničím nezklamala. Ocenili jsme i pracovitost a neskutečnou lásku k přírodě lidí , kteří na Šumavě žijí. Rádi se na Šumavu opět vypravíme.
S pozdravem
Vladimír a Jiřina z Prahy

krejčiříkovi    18.06.2016 09:22

Velmi příjemné prostření v nádherné krajině a k tomu jako bonus úžasná ( jak již bylo výše sděleno ) paní Ing Janošíková......
Prostě pobyt na Habeši v podhradí tvojí duši pohladí ! :-)
Doporučujeme tento penzion .

rodina Kvitských    06.08.2015 22:07

Ubytování Na Habeši všem vřele doporučujeme. Velmi milá paní domácí s ochotou kdykoli a s čímkoli pomoci. Nádherná příroda se spoustou turistických a cyklistických stezek. Pro rodiny s dětmi doporučuji velký apartmán s dětským koutkem přímo v kuchyni. Naše děti to opravdu ocenily :-). Všude vše čisté a voňavé. Děkujeme a rádi se vrátíme.

Šafkovi    07.07.2015 10:49

Užasné ubytování uprostřed šumavské přírody jen pár kroků od hradu Kašperk. Krásný klid, cesta před domem je jen k ubytování. Skvěle vybavená kuchyně, čisto a osobní přístup ke každému hostu. Apartmány mají terasu, takže se dá i pozdě večer sedět na čerstvém vzduchu. Ideální pro malé děti (příroda a žádná auta) i pro sportovce (turistika, cyklistika, lesy...). Můžu jen doporučit, určitě přijedeme znovu.

Sandra Dufková    28.06.2015 11:54

Vřele doporučuji všem! Paní Janošíková je člověk se srdcem na správném místě, s maximálně pohostinnou a milou povahou. Vždy nám vyšla vstříc. Tento malebný, krásou pohlcený penzionek Na Habeši je rájem všech, kteří milují Šumavu. Nenajdete krásnější místo široko daleko. Můžete si vybrat, který tip pokoje byste rádi, ale ať už si vyberete jakoukoli variantu, budete nadšeni. Dovolená právě na tomto místě, kterou se snažíme pravidelně každý rok opakovat, je nezapomenutelná a krásou a půvabem předčí naprosto všechno ostatní. No řekněte sami. Co je krásnější, než se ráno probudit a mít k dispozici přenádherný výhled do masivních čistoskvoucích šumavských lesů, posnídat na venkovním posezení s tímto malebným výhledem...? Paní Janošíkové moc děkujeme, že zrodila toto místo a uvedla ho k dokonalosti! :-) Už se moc těšíme, až Na Habeš opět zavítáme. Je to nezapomenutelný pobyt, který bude příjemný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, páry, které hledají romanitku... DOPORUČUJI !!!!!:-)

jitka kožíškova    30.01.2015 10:26

Nadherna krajina přijemne ubytovani čisto ticho pekne prochazky po okolí . Nejradeji jsem chodila na houby a hrad kašperk. Nadšeny byl i pojsek tolik prostoru ke zkoumani to vyte mestky pejsek. Majitele velmy vstřícni a ochotny a hlavně milí. Je tam tak krasně že tam jedem znova odpočinout si od chaosu města .

Adámkovi    26.01.2015 13:20


Týdenní pobyt na Habeši v září 2015 v obrazcích.

odkaz na album

https://plus.google.com/photos/112570286481142880956/albums/6057612177871811089?authkey=CKuJquu_m8bm0QE

Adámkovi    24.01.2015 15:12


Příjemné prostředí odpovídající nabídce. Milí a vstřícní domácí. Vzhledem k době pobytu - září velké množství hub. Otec paní Janošíkové nám vycházel vstříc se sušením. Měli jsme i štěstí na počasí. Okolí skýtá mnoho turistických tras v nádherné přírodě. I město Kašperské Hory s muzeem je nezapomenutelné. Děkujeme za pěkný týden mimo lidské mraveniště.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.