Šumavské zastavení se Štěpánkou

produkt

Provozuje: Štěpánka Balvínová

Obec: Sušice

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 84040

Další fotografie:

Máte chuť si něco pěkného vyrobit, vyzdobit si svůj domov, popustit uzdu fantazii? Naše zážitky jsou založené na tvořivosti a zároveň umožňují zúčastněným setkávat se a navzájem se obohacovat o společné prožitky.

Myslíte si, že by se Vašemu dítěti hodil talisman, který nikdo nemá? Přemýšlíte o originálním textilním dárečku? Naše zážitky jsou založeny na kreativním tvoření. Pořádáme výtvarné a tvůrčí dílny zaměřené na rukodělné práce s využitím různých výtvarných technik. Účastník získá svým aktivním zapojením nejen vlastní výrobek, ale především prožitek ze své tvorby, inspiraci a radost z nové zkušenosti. Zároveň u něho podpoříme jeho fantazii, kreativitu a příjemně se odreaguje. Téma dílničky je vždy vybíráno tak, aby všichni účastníci byli schopni se zapojit bez ohledu na věk, schopnosti a dovednosti. Svoji činnost nezaměřujeme jen na děti, ale na své si jistě přijdou i dospělí, pro něž připravujeme tvoření náročnější, ale velmi zajímavé a nápadité. Můžete si například dozdobit drobnosti z textilu, které sami šijeme. Máme v nabídce zvířátka, čerty, anděly, panenky apod., ze kterých vzniknou talismany, přívěsky na klíče, nebo si můžete namalovat originální tašku. Úžasné je to, že vznikne výrobek, který je originál. Navštěvujeme řemeslné jarmarky, adventní trhy, slavnosti na hradech, farmářské trhy a regionální poutě, kde vždy máme u stánku i tvořivou dílnu pro děti, aby si rodiče mohli prožít atmosféru nabízené akce, zatím co u nás děti samostatně tvoří. Výtvarné dílničky připravujeme také v hotelích, ve školkách, školách, v domech s pečovatelskou službou, klubech, muzeích, knihovnách, na dětských oslavách.

Informace o nabízených dílničkách najdete na našich webových stránkách.
Od roku 2010 jsme držiteli certifikátu ŠUMAVA originální produkt pro „Šumavské bylinkové potěšení a jiné ručně šité výrobky“.

Těšíme se na setkání s Vámi při rukodělných kurzech!

 

Ceník:
Lektorné od: 150 Kč/hod.  
Cestovné od: 6 Kč/km  
Ceny výrobků od: 50 Kč  

Kontakt na provozovatele:

Štěpánka Balvínová

Volšovská 492
342 01 Sušice
tel.: (+420) 602 493 475

http://balvinova.estranky.cz

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.

Český rozhlas České Budějovice - mediální partner značky ŠUMAVA originální produkt.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.