Koordinátor značky

img

Obecně prospěšná společnost Toulava

Toulava o.p.s. je obecně prospěšná společnost, která sdružuje laickou i odbornou veřejnost a podporuje cestovní ruch na svém území, tj. v turistické oblasti Toulava. Území Toulavy zahrnuje 154 obcí z Jihočeského i Středočeského kraje, rozprostírá se od Sedlčanska po Soběslavsko, od Milevska po Mladovožicko a v širokém okolí města Tábora. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se až k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami (podívejte se na mapu území). 

Turistická oblast Toulava vznikla v roce 2013 díky skupině nadšenců, kteří chtěli podpořit cestovní ruch v regionu, místní výrobce a poskytovatele služeb, ukázat turistům krásná a zajímavá místa. Do projektu šli především srdcem a proto je také srdíčko logem Toulavy i její regionální značky. Během pouhých dvou let se Toulava dostala do povědomí lidí a díky spolupráci s dalšími organizacemi pomohla podpořit místní cestovní ruch, turistická místa, lokální výrobce a poskytovatele služeb. 

Díky regionální značce Toulava se podařilo zviditelnit 21 regionálních výrobců a pěstitelů, 4 lokální poskytovatele služeb a další přibudou během letošního roku (podívejte se na náš katalog certifikovaných).

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.