Pivovarská restaurace s ubytováním Židovna Vysoký Chlumec

produkt

Provozuje: Pivovarská restaurace Židovna Vysoký Chlumec

Obec: Vysoký Chlumec

Region: TOULAVA

logo

Další fotografie:

 

Ve Vysokém Chlumci byla v nedávné době nově otevřena Pivovarská restaurace s ubytováním Židovna.

 
Pro své návštěvníky má ve své nabídce celkem šest druhů točených piv, různých pivních stylů. Na výběr zde máte jak piva z prémiové řady Lobkowicz, tak pivní speciály z produkce Pivovaru Vysoký Chlumec. V současné době máme na čepu Lobkowicz Premium Nealko, Ležák, ALE, Pšeničný, světlé výčepní pivo PRINC MAX X. a v neposlední řadě pivní speciál IPA FLYING CLOUD.
Restaurace mimo to nabízí každý všední den výběr 2 hotových jídel a polévky, na víkendy je vždy připravena specialita kuchyně.  Samozřejmě nechybí ani možnost výběru z minutkových jídel z rozmanitého jídelníčku, kde si vybere každý. Otevřeno máme každý den od 11 hodin.
Kapacita restaurace je 35 míst k sezení a v případě potřeby je možno využít stylový salonek o kapacitě 20 míst. V případě uspořádání rodinné oslavy či firemního večírku nabízíme variabilní uspořádání stolů a přípravu sváteční tabule dle Vašeho přání. Celý prostor restaurace je nekuřácký a bezbariérový, hostům je k dispozici i bezplatná Wi-Fi. Pro návštěvníky jsou k dispozici i 3 stylově zařízené  apartmány, kde si budete připadat, jako by jste spali přímo na zámku a ne v podhradí.

Najdete nás na adrese:

Pivovarská restaurace a ubytování Židovna
262 52 Vysoký Chlumec 87

Kontakt na provozovatele:

Pivovarská restaurace Židovna Vysoký Chlumec

262 52 Vysoký Chlumec 78
tel.: 733 334 521

http://www.zidovna.cz

Renata Matuchová

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.