Smolenka – produkty ze smrkové pryskyřice

produkt

Dostawca: Smolenka, s.r.o.

Gmina: Balkova Lhota

Region: TOULAVA

logo

Więcej zdjęć:

Tradiční mast, krém i další výrobky Smolenka jsou vyrobeny z přírodních surovin bez přidaných konzervačních látek, barviv a parfemace. Výroba navazuje na originální rodinnou recepturu rodu Voštů, která s výrobou masti v obci Balkova Lhota započala již v 19. století. Smolná mast byla od té doby kvůli svým vynikajícím vlastnostem k hojení otevřených a hnisavých ran a zánětů v celém okolí velmi oblíbená.

Dle současné legislativy jsou oba výrobky schválené v kategorii kosmetických přípravků Státním zdravotním ústavem. Smolná mast je velice účinná přírodní mast na zklidnění zarudlé pokožky a k ošetření drobných kožních problémů, které čistí a regeneruje. Je vhodná také na problematickou pleť a zjemnění suché kůže, zvláště na patách. Smolný krém je lehce roztíratelný přírodní krém, je vhodný především na masáž, která uleví při svalových a kloubních obtížích. Vhodný také na zklidnění zarudlé pokožky, problematickou pleť a zjemnění suché kůže, zvláště na patách.

Na každodenní problémy s pokožkou pomůže sprej, kúra na nehty zase pomáhá pečovat o nehty se sklony k mykóze, nerovnostem a zarůstání. Pro relaxaci celého těla má Smolenka připravenou šumivou koupel s vůní pryskyřice, o hladkou a jemnou kůži můžete pečovat v průběhu celého dne díky mýdlu od Smolenky.

Propagační letáček Smolenka

Skontaktować się z producentem:

Smolenka, s.r.o.

Balkova Lhota 8
391 31 Balkova Lhota
tel.: 775301910

http://smolenka.cz

Ing. Barbora Klecandová

Punkty sprzedaży:

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.