Kysané zelí z Hrejkovic

produkt

Dostawca: Hřebík H+H s.r.o.

Gmina: Milevsko

Region: TOULAVA

logo

Więcej zdjęć:

Naše kysané zelí vyrábíme dle staré rodinné receptury zděděné po babičce, kterou jsme postupně doladili do dnešní podoby. Spokojení zákazníci, milovníci kysaného zelí a příznivci zdravého životního stylu, kteří se pro naše kysané zelí vrací, jsou nám důkazem, že receptura je dobrá a kvalitní. Jsme za to moc rádi.

Naše rodinná firma funguje v jihočeských Hrejkovicích více než 20 let, od začátku jsme nakládali zelí pro zájemce přímo do jejich vlastních donesených nádob. Poslední roky jsme začali zelí nakládat i do skleněných třílitrových lahví, kde zelí přímo kvasí klasickým mléčným kvašením.

Pro výrobu našeho kysaného zelí používáme jednak zelí od našich dlouhodobých dodavatelů a také produkty podporující klasické mléčné kvašení bez použití konzervantů (sůl). Toto je naše hlavní zásada, dodržet klasické postupy, žádné moderní technologie. Všechny suroviny jsou českého původu.

Naše kysané zelí je k dostání nejen u nás v Hrejkovicích a okolí, ale jezdíme i na farmářské trhy a dodáváme do farmářských obchodů např. v Táboře.

 

Skontaktować się z producentem:

Hřebík H+H s.r.o.

Leoše Janáčka 1248
399 01 Milevsko
tel.: 603 537 923

https://www.kysanezelizhrejkovic.cz
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.