Koordinátor značky

img

Obecně prospěšná společnost Toulava

Toulava o.p.s. je obecně prospěšná společnost, která sdružuje laickou i odbornou veřejnost a podporuje cestovní ruch na svém území, tj. v turistické oblasti Toulava. Území Toulavy zahrnuje 154 obcí z Jihočeského i Středočeského kraje, rozprostírá se od Sedlčanska po Soběslavsko, od Milevska po Mladovožicko a v širokém okolí města Tábora. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se až k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami (podívejte se na mapu území). 

Turistická oblast Toulava vznikla v roce 2013 díky skupině nadšenců, kteří chtěli podpořit cestovní ruch v regionu, místní výrobce a poskytovatele služeb, ukázat turistům krásná a zajímavá místa. Do projektu šli především srdcem a proto je také srdíčko logem Toulavy i její regionální značky. Během pouhých dvou let se Toulava dostala do povědomí lidí a díky spolupráci s dalšími organizacemi pomohla podpořit místní cestovní ruch, turistická místa, lokální výrobce a poskytovatele služeb. 

Díky regionální značce Toulava se podařilo zviditelnit 21 regionálních výrobců a pěstitelů, 4 lokální poskytovatele služeb a další přibudou během letošního roku (podívejte se na náš katalog certifikovaných).

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.