Tradiční uzeniny a maso od Stloukalů

produkt

Dodává: Řeznictví a uzenářství Alois Stloukal

Obec: Náměšť nad Oslavou

Region: VYSOČINA

logo
Jsme malá rodinná firma s dlouholetou tradicí. Zabýváme se maloobchodním prodejem masa a vlastních uzenářských výrobků. V místě dnešní prodejny provozovala naše rodina řeznické řemeslo již v dobách Rakouska-Uherska. Za minulého režimu byl náš řeznický krámek přeměněn na nucený výsek. V 90. letech minulého století jsme obnovili živnost a navázali na práci našich předků.
 

 
Veškerá produkce masa je z naší porážky a jateční kusy pochází od malochovatelů z okolí Náměště nad Oslavou. Porážku provádíme v místě prodejny, proto se maso dostává k zákazníkům vždy čerstvé. Na rozdíl od velkokapacitních zpracovatelů masa máme více času na jeho čištění a zpracování. Kvalita a nezávadnost rovněž podléhá pravidelné veterinární kontrole. V naší nabídce naleznete především telecí, hovězí a vepřové maso, příležitostně také skopové, daňčí a kančí. Mleté maso meleme na prodejně přímo před zákazníkem, který tak má jistotu, že si odnáší pouze čerstvé maso bez přídatných látek.
 

 
Naše masné výrobky obsahují minimálně 80 % masa a připravujeme je podle vlastních receptur. Nenajdete v nich žádné náhražky, drůbeží separát, aromata nebo barviva. Koření si mícháme sami a používáme přírodní střeva, udíme klasickým způsobem na dřevě. To vše přispívá k tradiční chuti, kterou většina průmyslově vyráběných uzenin postrádá. Naše uzeniny jsou vhodné i pro nemocné celiakií, neboť neobsahují lepek. Vyjímku tvoří špekáčky, do kterých podle tradice přidáváme housku.
 

 
Každý týden škvaříme sádlo, pro zájemce také do vlastních předem přinesených nádob. Pravidelně máme v nabídce škvarky a kromě letního období připravujeme další zabíjačkové pochoutky, jako jsou jitrnice, jelita, tlačenka nebo zabíjačková polévka. Mimo ní vaříme také dršťkovou. V malém krámku nedaleko centra města vás navíc čeká příjemná obsluha.

Kontakt na výrobce:

Řeznictví a uzenářství Alois Stloukal

Mjr. Šandery 48

Mjr. Šandery 48
675 71 Náměšť nad Oslavou
ČR
tel.: +420 568 623 806
tel.: 420 608 912 771

http://www.reznictvistloukal.cz

Oxana Stloukalová

majitelka
telefon: 420 608 912 771

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Regionální koordinátor značky

VYSOČINA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.