Jahodová zmrzlina z čerstvého ovoce

produkt

Dodává: VIA VYSOČINA, s.r.o.

Obec: Telč

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

Naše zmrzlina z čerstvého ovoce (jahody) je vyráběná jako přirozeně bezmléčná (sorbet). Při použití bezlepkového kornoutu je i bezlepková. Je tudíž vhodná pro alergiky na laktózu a jedince s bezlepkovou dietou. Při výrobě se nepoužívá žádná chemická přísada (konzervant). Veškeré suroviny jsou na přírodní bázi. Výrobní postup z tradičních receptur pro výrobu ovocných zmrzlin. Zmrzlina je vyráběna v období sklizně jahod odrůdy Honeye. Pěstitelem a dodavatelem jahod je pan Lubomír Šantrůček z Havlíčkova Brodu.
 
Naše zmrzlina je výjimečná svým jednoduchým přírodním složením bez chemických přísad, originalitou nápadu, propojením s konceptem prodejny. Zmrzlina je prodávána v centru města Jihlavy během letní turistické sezóny v prodejně farmářských potravin FARMÁŘKA. Celý koncept prodejny je postaven na lokálních dodavatelích. Tomu odpovídá i složení zmrzliny z místních suroviny (jahody z České Bělé). Místní i turisté mají díky tomu možnost ocenit lokální původ potravin a jeho význam i skrze tento oblíbený produkt.

Kontakt na výrobce:

VIA VYSOČINA, s.r.o.

Masarykovo nám. 67, 586 01 Jihlava

Na Parkáně 372
588 56 Telč
tel.: 724524004

http://farmarkajihlava.cz

Ing. Vít Obrdlík

jednatel
telefon: 724524004

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Regionální koordinátor značky

VYSOČINA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.