Pramenitá voda Crystalis

produkt

Dodává: Crystalis s.r.o.

Obec: Praha

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

Společnost sídlí v Praze a distribuční centa jsou umístěna v každém kraji v České republice. Crystalis s.r.o. stáčí pramenitou vodu Crystalis ve své vlastní stáčírně v obci Pacov v srdci Českomoravské vysočiny. 

Voda Crystalis je čerpána z historicky proslulého podzemního pramene. Její čistotu a vyvážené složení můžeme doložit moderním chemickým rozborem. Jsme si vědomi její kvality, a proto je celý proces zpracování nastaven tak, aby byla zachována její původní chuť a čistota. Zároveň dbáme na to, aby se k vám voda dostala co nejrychleji.

Stáčením rozumíme plnění barelů o objemu 18,9 litru naší vodou. Plně automatizovaným zpracováním a stáčením vody Crystalis zcela eliminujeme jakoukoliv kontaminaci vody , ke které často dochází při stáčení vody lidskou obsluhou.

Vlastníme vysoce moderní nerezovou stáčecí linku. Lidé linku přímo obsluhují pouze na začátku procesu, kdy je nutné barely manuálně založit do držáků. Následně probíhá veškeré čištění i plnění barelů vodou automaticky. Naše linka dokáže naplnit 250 barelů za hodinu. Celý proces je završen automatickým uzavřením barelu víčkem.

Ceník:

Nabízíme vám bezplatné zapůjčení výdejníku na barelovou vodu po dobu 14-ti dnů včetně jednoho barelu pramenité vody Crystalis zdarma.

Objednávejte na naší modré lince 844 844 444 nebo prostřednictvím e-mailu crystalis@crystalis.cz

Kontakt na výrobce:

Crystalis s.r.o.

A. Staška 1075/41a
104 00 Praha
Česká republika
tel.: 844844444

https://www.crystalis.cz

Ing. Petr Boháček

jednatel
telefon: 602 200 896

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Regionální koordinátor značky

VYSOČINA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.