Zahradní nádoby, užitné zahradní i interiérové plastiky a didaktické pomůcky – ATM

produkt

Dodává: Aliterra, z.ú.

Obec: Tasov

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

Axmanova technika modelování (ATM) je světovou novinkou v řemeslně-výtvarných činnostech zdravotně postižených lidí. Nevidícím lidem od narození umožňuje tato technika poprvé v historii při práci s hlínou naprosto samostatný, autorsky promyšlený, trojrozměrný výtvarný projev založený na vlastních řemeslných dovednostech autora, nikoliv na napodobování jiných. ATM je český patent.
ATM je určena především nevidícím, z jejichž přirozených hmatových schopností vychází. Zkušenosti ukázaly, že je vhodná i pro lidi s mentálním postižením. Fakt, že ATM je založena na řemeslných, nikoliv výtvarných postupech, otevírá další možnosti jejího využití.
Zvládnutí řemeslného základu nabízí lidem se zdravotním postižením i možnost samostatných výtvarných aktivit. Prostřednictvím hlíny tak mohou lidé se zdravotním postižením na základě kvalitní práce vypovídat o sobě a svém pohledu na svět.

Kontakt na výrobce:

Aliterra, z.ú.

Mezinárodní vzdělávací centrum ATM

675 79 Tasov 3
tel.: 566 547 000
tel.: 777 760 151
fax: 566 547 000

http://www.aliterra.eu/
http://www.aliterra.eu/prodej-a-objednavky

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Regionální koordinátor značky

VYSOČINA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.