Chléb kmínový, Koláč s makovou náplní

produkt

Dodává: KLAS JAROMĚŘICE spol. s r.o.

Obec: Jaroměřice nad Rokytnou

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

Koláč s makovou nápní
Chléb kmínový

Chléb kmínový

Kmínový chléb pekárny KLAS je  pšenično-žitný chléb, k jehož kynutí je použito lisovaného droždí. Chléb se vyznačuje dozlatova pečenou a křupavou kůrkou, jemnou vláčnou chlebovou chutí aromatizovanou jedním z nejstarších evropských koření - kmínem. Chléb je velice oblíbený také pro svoji trvanlivost.

Zákazníkům je dodáván jako chléb o hmotnosti 500 g, 1000 g nebo 1500 g, a může být tvarovaný do podlouhlých vek nebo kulatých bochníků. Dle přání zákazníka může být též krájen, a  poté balen do průhledné folie.

Koláč s makovou náplní

Koláč je vyrobený dle receptury našich babiček; na svoji výjimečnosti získává tím, že se jedná o výhradně ruční práci - každý vyrobený kus je originál. Převážná většina surovin, které jsou k výrobě koláče použity, jsou získány z regionu Kraje Vysočina. Koláč je jedinečný tím, že je opravdu bohatě plněný makovou náplní, kterou si pekárna sama vyrábí. Jejím základem je vždy čerstvý, najemno mletý mák, rybízová marmeláda a švestková povidla. Vůni i chuť pak dotváří špetka skořice.

Zákazníkům je koláč dodáván balený do průhledné folie jako 1/4 nebo 1/2 koláče.

Kontakt na výrobce:

KLAS JAROMĚŘICE spol. s r.o.

Nábřežní 325
675 51 Jaroměřice nad Rokytnou
tel.: 568 440 311

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Regionální koordinátor značky

VYSOČINA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.