Benátské těstoviny

produkt

Dodává: Lubomír Doležal

Obec: Ždírec nad Doubravou

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

Firma Lubomír Doležal -  výroba „Benátských těstovin" byla založena v lednu 1991 v obci Benátky v okrese Havlíčkův Brod.

Jsme malá rodinná firma specializující se na výrobu vlasových nudlí a vaječných těstovin, které se nerozváří. Je to specialita naší výroby. Začínali jsme původně pouze s vlasovými nudlemi a postupně jsme rozšiřovali sortiment podle požadavků a potřeb našich zákazníků.

V současné době vyrábíme celkem 15 druhů vaječných těstovin. Zpracováváme mouku a vejce výhradně od českých výrobců a pouze prvotřídní jakosti, což zaručuje i vysokou kvalitu našich těstovin, na což klademe důraz. Hlavním kritériem hodnocení našich vaječných těstovin je, že se nesmějí rozvářet ani lepit.

Do obchodní sítě dodáváme vaječné těstoviny v baleních od 150 g, a to až po 5 kg balení pro vývařovny a restaurace.

Dle požadavku zákazníka jsme schopni vyrábět i těstoviny se speciálním složením jako např. těstoviny s přídavkem špenátu, červené řepy, nebo s přídavkem konopné mouky. Distribuci si zajišťujeme převážně firemními vozidly, ale jsme schopni zasílat poštou popř. i zásilkovými službami.

Díky tomu, že jsme malá rodinná firma, nevyrábíme na sklad, a proto expedované těstoviny jsou vždy čerstvé a kvalitní!

Kontakt na výrobce:

Lubomír Doležal

582 63 Ždírec nad Doubravou–Benátky 65
tel.: 420 604 334 176
tel.: 420 569 694 488

http://www.benatske-testoviny.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Regionální koordinátor značky

VYSOČINA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.