Vyšla publikace o Regionálních značkách kvality ve visegradských zemích

ARZ  10. 06. 2013

Příklady dobré praxe ze Slovenska, Polska, Maďarsk a České republiky přináší publikace vydaná v rámci mezinárodního projektu.

img

Od září 2012 do února 2012 probíhal projekt s názvem "Regional Brands of Quality" financovaný Mezinárodním visegradským fondem zaměřený na uplatňování a podporu regionálních značek kvality, které propagují regionální produkty a lsužby. Cílem jejich zavádění je podpořit regionální výrobce a poskytovatele služeb při neustálém zvyšování kvality jejich produktů a podořit tak i regionální ekonomiku.

Žadatelem projektu byla Místní akční skupina Združenie Dolný Žitný ostrov ze Slovenska, partnery Vértes-Gerecse Vidékfejlesztési Közösség z Maďarska, Connectionpoint sp. z o.o. z Polska, Asociace regionálních značek, o.s. z České republiky a Miestna akčná skupina "Hídverő - Most priateľstva" ze Slovenska.

V rámci projektu vznikla 24 stránková publikace a názvem REGIONÁLNE ZNAČKY KVALITY VO VYŠEHRADSKÝCH KRAJINÁCH - PRÍKLADY DOBREJ PRAXE, která seznamuje s principem fungování i konkrétními příklady osvědčených postupů uplatňování značek kvality v partnerských regionech.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.