MED

produkt

Dodává: Jiří Janovský

Obec: Mnichovice

Region: ZÁPRAŽÍ

logo

Další fotografie:

Kvalitní med ze srdce Ladova kraje pochází ze dvou stanovišť. Obě stanoviště využívají snůšku z ovocných stromů za zahrad. Mnichovické stanoviště navíc obklopuje množství různorodých divokých stromů, keřů a květin. V Tehově se nachází stanoviště na zahradě v blízkosti lesa a pastvin. Včely tak v okolí mají rozličnou možnost snůšky, včetně snůšky z lip a akátu. 

Včelaření se věnuji od roku 2016 se svojí rodinou, která mi v tomto koníčku pomáhá. Pomáhají i naše děti a těší nás, že tím získávají hlubší vztah k přírodě a znalosti o ní.

Od původního počtu čtyř včelstev se počty našich včelstev postupně rozrůstají. Rok 2023 jsme uzavírali s 24 včelstvy. Do budoucna však neplánujeme výrazné rozšiřování, abychom mohli nadále zajistit včelám potřebnou péči, kterou vyžadují.

Náš med je čistě přírodní produkt, který je zpracován co nejšetrněji, tak aby si uchoval to nejlepší co do něj naše včely daly.

Protože si vyrábíme sami své vlastní úly, můžeme garantovat, že naše včely žijí ve zdravém prostředí.

Přísné normy Českého svazu včelařů pro Český med jsou pro nás samozřejmostí.

Kontakt na výrobce:

Jiří Janovský

Adresa provozovny

Ondřejovská 116
251 64 Mnichovice
tel.: +420 778 547 527

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.