Ručně malované oděvní doplňky z hedvábí

produkt

Dodává: Mgr. Miroslava Jeníčková

Obec: Říčany

Region: ZÁPRAŽÍ

logo

Další fotografie:

V době masové výroby oděvů nacházejí ručně malované textilní doplňky stále více obdivovatelů. Originální ručně malované hedvábné šátky, šály a kravaty od Mgr. Miroslavy Jeníčkové se staly vyhledávanými a ceněnými dárky pro ženy a muže i jako dárky firemní.

Autorka ve své tvorbě uplatňuje širokou škálu výtvarných technik, její práce vynikají bohatostí vzorů a barevných odstínů. Maluje profesionálními barvivy, která jsou speciálně určená k malbě na přírodní hedvábí. Výrobky jsou důkladně zafixovány, lze je ručně prát či chemicky čistit.

Autorka klade důraz nejen na kvalitu provedení, ale i na kvalitu hedvábného materiálu. Kromě běžně prodávaných druhů, jakými jsou pongé a chiffon, nabízí doplňky z krepdešínu, krepsaténu, krepžoržetu aj. Jsou to těžší materiály, na nichž malba vyniká sytostí barev při zachování přirozeného lesku a hebkosti hedvábí. V nabídce jsou různě velké šátky, šátky trojcípé s třásněmi, dále šály v délkách 130 až 200 cm (u délek 130 a 160 cm také varianta s třásněmi).

Do nabízeného sortimentu patří také drobné dárky, jako např. ručně malovaná hedvábná pouzdra na brýle, mobil nebo taštičky na drobné předměty a kosmetiku.

Kontakt na výrobce:

Mgr. Miroslava Jeníčková

Foersterova 1068
251 01 Říčany
tel.: 607 908 921
http://www.fler.cz/jena

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.