Koordinátor značky

Místní akční skupina (MAS) Říčansko o.p.s. (obecně prospěšná společnost) je organizací regionu, sdružující v místním partnerství zástupce veřejné správy, zemědělských subjektů, neziskových organizací, podnikatelského sektoru a aktivních jednotlivců.

Klíčový úkol MAS je mobilizace rozvojového potenciálu území, na němž MAS působí. MAS zahrnuje 36 obcí a 3 města na území okresů Praha-východ, Praha-západ a Benešov ve Středočeském kraji a je venkovskou oblastí částečně se rozkládající v národní přírodní rezervaci Voděradské bučiny a v rodném kraji Josefa Lady s velkým potenciálem pro rozvoj oblasti venkovské turistiky. Jedná se o území s celkovým počtem 49 825 obyvatel na rozloze 270,65 km2 t. 3,8% obyvatel Středočeského kraje.

Jsme grantově operační a poradenská společnost. Vyhlašujeme a administrujeme dotace z Programu rozvoje venkova osy IV. Leader. Organizace pracuje na základě metodiky LEADER, jejíž hlavní mise je získat finanční, informační a lidské zdroje pro rozvoj území.

Další činnost MAS:

  • konzultace, zpracování a řízení projektů (dotací ČR i EU, grantů nadací)
  • specializované semináře a školení
  • zpracování propagačních a odborných materiálů, mediální zastoupení
  • podpora místních výrobců a regionálního cestovního ruchu

Poslání a orientace naší společnosti je zdůvodněním, proč se organizace stala koordinátorem zavedení značky v regionu za Prahou - Zápraží.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.